Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Halló emberek! Van egy hatalma...

Saca1992 kérdése:

Halló emberek! Van egy hatalmas problémám. A motoromban kicseréltem a dugót, és azóta azt csinálja a motor hogy a kipufogón keresztül szív a karbin meg kipufog :/ megtudná nekem mondani valaki hogy milehet ijenkor a probléma?

Figyelt kérdés
(2T, derbi rabasa) a dugó annyiba különbözik a régitöl hogy egy nagyon kicsit rövidebb de minden más passzol üdv.
2012. márc. 23. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
xDD
2012. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen képtelenség, az egy egyszerű résvezérlésű motor! Ha visszafelé forgatod, akkor is a rendes irányba dolgozik!


Bár ha a felömlőket eldugítottad valamivel, akkor érezheted, hogy nem szív, hanem visszafúj a karbi felé...

2012. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

wtf?

Fordítsd meg a hengert. Ahova a kipufogó megy oda tedd a karbit a karbi helyére meg a kipufogót XDXD


De amúgy ha a henger épp akkor ilyen nincs hogy visszafelé dolgozzon :D

2012. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyet meg nem hallotam...de erdekes...visszafele elindul azt tudtam sajat tapasztalat alapjan. Max eldugult a kipufogod(nekem egyszer besarozta valamelyik bogar) es elindult de nem porgott ki, es a kipufogogaz nagyresze visszajott a karbiba..
2012. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!