Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van egy pár centis repedés...

Ha van egy pár centis repedés a szélvédő sarkában, az csere nélkül is javítható?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szélvédő javítotól.Biztos láttál már Tesco parkolóban vagy OBI parkolóban szokott ilyen lenni.Ott megcsinálják neked ha csak pár centis a repedés.
2008. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kozmetikai javítást lehet végezni, azaz láthatatlanná tenni. De az üveg szerkezete megsérült. A repedés elöbb utóbb tovább fog futni bármit is csinálsz. Ráadásul, ha megindul, akkor jó nagy darabot fog haladni egyszerre. Elöbb-utóbb cserélni kell.
2008. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A barátom kocsijának is ez volt a problémája és összeolvasztatta, nem tünt el teljesen a repedés de sztem is egy idő után továbbreped
2008. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs rá garancia, hogy tovább reped szerintem. nekem már 2 éve van. tesco parkolóban megjavítják 5-10 ezerért. de most mi értelme lenne havonta menni javíttatni. ? semmi. ne törődj vele. műszakin is átmegy egy tizesért.
2014. máj. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!