Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR50-nél melyik a jobb?

Aprilia SR50-nél melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Vásárlás előtt állok mindenképp ezt a típust szeretném a kérdésem pedig az lenne...karbisat vegyek vagy injektorosat?

Természetesen használtan vennék.


2012. márc. 29. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen karbisat!!! Injektoros nagyon érzékeny a körülményekre és MO-n senki nem ért hozzá. Meghibásodása esetén a gatyádat rá költöd. Ja és tuning menteset vegyél ha erősebb gépre vágysz akkor ne tuningold hanem vegyél eg nagyobb motort. Nekem is SR 50 em van eddig megvagyok elégedve vele...
2012. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WhiteLabel ***** válasza:
szerintem injektor, nekem kétéve volt, bár csak a gixer mellé volt második motor úgymond, de semmi gondja baja nem volt, és hülyeség hogy nem értenek hozzá, nekem is tökéletesen beállítottak rajta mindent.
2012. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező én a te helyedbe fórumokon olvasgatnék utána elég rossz vélemény van a di-tech-ről...
2012. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!