Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S! Érdemes megvenni egy...

S. O. S! Érdemes megvenni egy 5 éves 70Ah 640A Renault akkumulátort 4 ezer forintért?

Figyelt kérdés
A színjelzés szerint közepes állapotú (zöld/fekete/fehér jelből a fekete). Tudom, hogy öreg, és jobb lenne egy új, de nincs pénzem, és újonnan min. 20 ezer Ft, az enyém pedig már meghalt. (Peugeot 306 1.8D-be kellene.) Kérem, aki tud, adjon tanácsot, sürgős! Köszönöm.

2012. ápr. 3. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

2000ft környékén beveszik a MÉHbe.

A telet nem biztos hogy kihúzza egy dizelben.

2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyarat még biztos kihúzza, a vízválasztó az első hideg napok lesznek.
2012. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy renault meg peageot meg ford akumlátor..

Csak 12 v meg valamennyi Ah-s.

De gyanús ha ilyen olcsón adják hogy az is a végét járja.

Bárt te tudod kitől mitől veszed.

2012. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Renault a márkája az aksinak, gondolom gyári.

Annyit tudok róla, hogy a nagy hidegben egy 2.2 dCi motort nem akart beindítani, ezért azonnal cserélték, de az enyémet még talán egy ideig indítaná (legalább a köv. télig) Ha igen, akkor megéri nekem, de ez az amit nem tudok.

2012. ápr. 3. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:

4eft az nem pénz.

Ha használod naponta az autót akkor szerintem nem lessz vele sok baj.

De azért mérd meg multival. 12,5 körül legyen a feszültsége.

2012. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát télig kihúzhatja talán, de gondolom emlékszel milyen hideg volt ez a tél. 100%, hogy az ez évi sem lesz enyhébb. Azt már 100%, hogy nem fogja kibírni. Ha nincs más választásod, márpedig nincs, mivel a tied teljesen halott, újra meg nincs pénzed, akkor muszáj. De akkor nem értem miért tettél fel kérdést.
2012. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 éves akksit én nem vennék meg még ennyiért sem.Ha majd nem indul az autó és lerobbansz valahol az isten háta mögött akkor lehet bánni fogod hogy megvetted.
2012. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne vedd meg, nem véletlenül adják el. nekem 2 éves akksi se kéne 4 ezerért. ki tudja mit hogy csináltak vele, gondozták e stb.
2014. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!