Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4T cross füstölhet?

4T cross füstölhet?

Figyelt kérdés
betojok de most hirtelen nem tom.
2009. jún. 17. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
relatív.. minden motor többé kevésbé füstöl, 4T is, ha nem füstölne nem kéne kipuff, de hogy mennyire az függhet: üzemanyagtól, karburátor beállítástól és még sok mindentől... lehet h belül koszos a kipuffdob és azrt füstöl mert ég a kosz, így most nem tudhatom.. de azért remélem segítettem
2009. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen színű a füst. Ha kék az gáz, eszi az olajat. Szét van hajtva a motor, generál.
2009. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha fehér akkor hengerfejes. ha kormol akkor szintén generál
2009. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4T motor égésterébe semmilyen folyadék nem juthat a benzinen kívül ergo melegen nem füstölhet
2009. jún. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló, lenne mit tanulnod. Víz és olaj is juthat az égéstérbe
2009. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miert is?
2009. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok

Azért, mert ha a hengerfej tömítések szétmennek, a vízhűtésből víz kerülhet az égéstérbe..

2009. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úúúúúúúúú nagyokos! de én egy motor normál állapotára írtam, hogy alapesetben, egy nem szétkopott vagy nem hengerfejes motor égésterébe benzinen kívül más nem juthat (esetleg csekély mennyiségű olaj)
2009. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!