Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne jobb? (Volkswagen)

Bitangjó kérdése:

Melyik lenne jobb? (Volkswagen)

Figyelt kérdés
Az alap egy VW Vento (esetleg egy Golf 3) lenne és arra lennék kíváncsi, hogy melyik lenne jobb választás: egy 2.8 VR6, 2.0 (később turbósítva, chippelve, stb) vagy esetleg 1.9 TDi (később kicsit ez is megpiszkálva). Melyiket lenne gazdaságosabb fenntartani?

2012. ápr. 9. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Valszeg a tdi-t.
2012. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű: tdi
2012. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megy is úgy a TDI mint egy turbós 2.0 benzines? :D
2012. ápr. 10. 12:29
 4/5 anonim válasza:
Menni megy, de lezabálja a gatyád.... VR6 fölösleges, az 10-11-et zabál és még keveset is mondtam, haszontalak, még annyira se használod ki mint a TDI-t. Nekem TDI van, Vento....90 lovas. 1Z. Stabil 5.5 literes fogyasztás...lassan és alacsonyan repülök vele. Ha nagyon piszkálni akarnád, akkor max kiheréled a motorvezérlő komputert, légtömegmérőt is kidobod a francba, adagolót kicseréled mechanikusra, a turbó relativ, jobbesetbe azt se használod, vagyis....ha a turbó lóg, akkor csak teleköpködi a csöveket olajjal, amellett hogy vmennyi teljesitményt lead, ezt mindenki maga döntse el hogy mi a jobb, nekem ez van amit leirtam :D Persze hzzájátszik hogy eredetileg 1.8-as benzines volt :DDD
2012. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én azt mondom,hogy a TDi böl is lehet nagyon csunya gépet kihozni.de aki igazán felakar valmit pöckölni az csakis benzint.Igaz,hogy drága és megnö a fogyasztás de valamit valmiért.
2014. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!