Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki főtengely szimering csere?

Suzuki főtengely szimering csere?

Figyelt kérdés
Elég régóta keresgélek neten, de nem találtam róla semmit. Tudnátok segíteni, hogy kell házilag medoldani?
2012. ápr. 19. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy régi Suzuki Swift.
2012. ápr. 19. 18:36
 2/6 lodarazs ***** válasza:
Ha első fszimering, akkor a vezérlést, ha hátsó, a váltót kell leszedni hozzá..
2012. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zolika101 válasza:

Helló!


Nekem is hasonló bánatom van, ki szeretném cserélni a főtengely szimeringet, ami a szerelő szerint bagatel dolog, annyira, hogy kár is kicserélni. Hát viszont én meg már unom, hogy csöpög az olaj a kocsiból, tehát kikapnám belőle, főleg, hogy nem is drága alkatrészről van szó. A vezérlés felől cserélném, a szerelő szerint csak be kell szúrni egy csavarhúzóval, és kihúzni, 'oszt bele kell tolni az újat. Na hát engem az érdekelne csak, hogy tényleg "csak ennyi az egész", vagy azért ebbe benne van az is, hogy az olajszivattyút is bontani kell, nem csak a vezérműszíjjat. A vezérmű szíjat, tárcsát azt megbontom, nem gond, de az olajszivattyút nem szívesen bántanám.

2012. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vezérlést mindenképp fel kell jelölni, hogy ugyanoda kerüljön vissza. Az olajszivattyút nem kell bántani hozzá, viszont a főtengely csavarját célszerű beragasztani... lelazítani sem egyszerű :)
2012. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zolika101 válasza:

Nem is tudtam kilazítani... Egy krova, egy csillagkulcs, és számtalan cső ment tönkre mire feladtam. Tavasszal megy a szerelőhöz. Talán légkulcsal ki bírja venni azt a nyavajás csavart a főtengelyből.

Azért köszi.

2013. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyomatékkulcs a nyerő! :) 2.0 pözsónál megszenvedtem vele én is, de vagy 70 centis volt a szerszám is amivel ment! :D
2014. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!