Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem gyanús? Új Fiat 500 5000...

Nem gyanús? Új Fiat 500 5000 Euróért? Ezt a levelet kaptam a tulajdonostól. (lent, angol)

Figyelt kérdés

Hello,

The vehicle is in good condition, has no technical damage at all, no scratches or dents, no hidden defects.

I have worked in Germany for the last year and I\\\'ve purchased the car there.The car have german documents and will come with full service history. My company wanted me back home, so currently I\\\'m in England (UK). I\\\'ve brought the car home with me and it\\\'s now located in England.

I\\\'m trying to sell it at this price because I don `t use it anymore (the steering wheel is on left side and it\\\' very difficult for me to drive it), it `s a pity to keep such a car and not to use it.

I tried to sell the car in UK, but nobody want`s to buy a left side steering wheel car.

My car is already at the " [link] at their local representant.(i paid this company to take care about transaction).

We can have a deal if you are really interested to buy it.

The price is correct and it\\\'s not negotiable and it also includes the transport.

Please write me back to discuss only if you are interested because I am tired of people that ask questions and are not interested at all.


Regards



ez a levél... na de Fiat 500 5000euróét?? Kérlek segítsetek


2009. jún. 21. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamu átverés !Fordítót helyzetben mikor pl te hirdetsz egy motort vagy egy autót akor is megszoktak keresni emailban hogy megveszik tőled.Mikor minden levan beszélve akkor mondja az ember hogy nemér rá és egy haverját küldi a kocsidért motorodért.Banki csekkel jön amin persze nincs fedezet vagyis no Cash.Persze ez szombat vagy hétvégén játsszák be és mire te hétfőn mennél a bankba a jármű is eltűnt és a pénz sem látod.Sok ember forgatnak ki így a vagyonából.Jelen esetben is hasonló trükköl lehet szó.Ne fizess ne utalj előre.Menj egy kereskedőhöz és ott vegyél autót.
2009. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sima átverés,mindig akadnak balekok akik ráharapnak a nagy lehetőségre!jobb esetben néhány száz,rosszabb esetben néhány ezer euród bánná!szerintem felejtsd el.
2009. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismeretlentől kapott e-mailnek egyetlen szavát elhinni???
2009. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, tuti kamu. Amúgy az egyik legismertebb német utós oldalon találtam a hirdetést, volt a kereskedőnek honlapja is és én írtam neki. De tényleg kamu, kár.

Amúgy vettem már arról az oldalról autót, és úgy szokott történni hogy felhívom és lefoglalom 2 napra, addig leveszi a hirdetést és nem adja el senkinek. Én kimegyen Németo-ba és megnézem az autót. nem fizetek semmit előre senkinek, azért hülye nem vagyok.


De köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!