Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 gti-ről...

Suzuki swift 1.3 gti-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Kicsi, papirautó, nem biztonságos.
2012. ápr. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Ismerősöm vett egy ilyet pár éve használtan. Egy olcsó autót akart venni A-ból B-be történő eljutás céljából.

Erre tökéletes, alkatrész van hozzá, a fenntartása sem sok. Egyedüli gond vele, tényleg a biztonság. Ő is mondta, hogy elég vékony "bádogból" van az egész.

2012. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) és jól viszi a kasztnit az a 101 paci ? :D
2012. ápr. 29. 10:57
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Az előző 2 sajnos nem tudja hogy miről van itt szó. Itt a kérdező a swift 1.3 GTI-ről kérdez, ami azért elég bitang egy autó. Ajánlom ezt az oldalt: [link]

És egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=Ub4N3UlpII4

Ezek az autók annyiban különböznek a mezei swifttől hogy izz 2 vezérműtengely van, más a motor vezérlése, erősebb dugattyú, hajtókar és főtengely van a motorjukban, hátul is van stabilizátor rúdjuk, 4 tárcsafékjük van, nagyobb üzemanyagpumpa van bennük, japánban gyártották őket és 101 lóerősek. Na most mivel a gti motorja és a sima 4 hengeres swift motorblokkja teljesen egyforma ezért elég sokan a magyar swift motorjába pakolják bele a gti főtengelyt, hajtókart, dugót, hengerfejet és az elektronikát. Így motorcsere nélkül lesz a 70 lóerős autó helyett egy 101 lóerős. Ezután átalakítják a féket, a futóművet, és általában tuningolják is. Ebből a motorból úgy 110-115 lóerőt simán kilehet hozni, de itt van pl. ez az autó: [link]

Na ez már tényleg beteg.

2012. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van. Én tényleg csak a sima 1.3-asról írtam. Elnézést, hogy figyelmetlen voltam!

Ettől függetlenül gondolom a kaszni ugyan az ebben is.

2012. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond :)
2012. ápr. 29. 19:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan az a kasztni, igen. Annyi hogy a 96 utánniaknak van az ajtajaiban merevítés, de ez a sima swiftre is igaz.
2012. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 4 évig voltam boldog tulajdonosa egy Swift GTI-nek.Kurv@ jó autó.Sokat gyorsultam ,versenyeztem vele.Nem sok ellenfele volt,csak a turbo feltöltős autòknak és a 2.0 cm3 feletti autóknak volt esélyük.A 4 év alatt nem kiméltem szegényt,mégsem volt soha semmi baja.Minőségi olaj kellett bele és a világból kiment.Nyomatékos,erős jól eltalált motor,japán technika.Ausztráliában és Kanadában 115le.-sen dobták piacra.Nem véletlenül van mindenhol komoly fanclubja.Nagyon szerettem,de lecseréltem egy Honda Vti-re.Azért 160le. sem rossz.
2012. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A japán belpiacos is 115 lóerős volt.
2012. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha valaki tud 1.3gti motort dobjon rám privit!!!
2013. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!