Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sok buta ember miért hiszi...

A sok buta ember miért hiszi azt hogy a Suzuki a legrosszabb autó?

Figyelt kérdés

Nekem egy Grand Vitara van, és olyan jelzéseket használnak hogy: papírautó, amit elég érdekesnek találok 5 csillagos törés teszttel:D Nem értem az ilyen embereket... Csak a BMW meg a merci lehet luxus autó?


Amúgy az enyém ilyen: [link]


Ezen kívül 7,5 millió volt, ami ugye nem kis pénz. Neked mi a véleményed?


2009. jún. 24. 13:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi de én 7,5 millióért nem szuszkát vettem volna, de ez az én véleményem. Ebben az árban vannak sokkal de sokkal jobb autók is.
2009. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy már volt ilyen kérdés, keress vissza, mert sok választ adtak.
2009. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
szerinted vannak, nekem ez 1 éve tökéletesen megfelel, minden igényemet kielégít..
2009. jún. 24. 13:55
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Azért mondtam hogy ez a saját véleményem, ha neked jó és megfelel akkor rendben van.
2009. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%

az újak már nem, de nézz meg egy '93-as Swiftet mondjuk. Én azon tanultam vezetni. Rohadt igénytelen az autó maga, hamar kopnak rajta a csapágyak, a váltója egyszerűen rossz, nem valami esztétikus a megjelenése, az illesztések lazák (egyszer, amikor becsuktam az ajtót, azt hittem, le fog esni róla a panel), a külső műanyagborítása gyenge, rozsdásodik,...


a Grand Vitara messze nem az a kategória már. Más kérdés, hogy én ennyiért használt Jaguar-t vettem volna.



(egyébként a Suzuki a legtöbb ember fejében a Swift-tel és az ilyen alacsony árkategóriájú modellekkel azonosul, és azok tényleg nem túl jó minőségűek)

2009. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
58%

Dacbol.

Mert "majdénmegmutatomhogyjobbkocsimlesmintneked"

Ezért.

Személyes tapasztalat.:((

2009. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az lehet hogy te használt Jaguárt vettél volna, de az autószerelővel biztos hogy többet találkoztál volna! :)
2009. jún. 24. 14:22
 8/48 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem azért terjedt el az, hogy suzuki a legrosszabb autó mert a régi swiftek azok tényleg elég könnyen törtek ráadásul elég kicsi esély volt bennük a túlélésre ha csattantak vele. Szóval így ezek után a legtöbb ember nem akar suzukit venni pedig ezek az új modellek egész jók.

Nekünk is suzuking van semmi baj nincs vele elmegy oda ahova kell meg sokat kibír, bár én 7,5 milliért nem vettem volna meg (inkább olcsóbban egy samurajt és azzal mehet az off-road:D)

2009. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%
Ez hülyeség nem feltétlen. Mondjuk biztos nem jaguárt vennék. De nem kötelező mindenkinek szeretni a suzukit,te meg szerintem olyan válaszokat vársz,hogy "húúú de jóó, a legkiráályabb verda.. (ezt nem kötekedésből írom)
2009. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%
Haveroméknak 3 éve van jaguáruk. Akkor volt szerelőnél, amikor megvették, akkor is csak átnézették. Baja semmi nem volt, se akkor, se azóta. Az autó most 7 éves tudtommal ;)
2009. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!