Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában miért van az...

Amerikában miért van az autókon és a motorokon is sárga menetfény lámpa?

Figyelt kérdés
a fehér mellett mért van minden amcsi autón és motoron sárga folyamatos lámpa?

2012. máj. 15. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit gyorsabban közléekednek mint európában, sok helyen nincs felsőlimit az autópályákon sem ha 300 al birsz repeszteni akkor annyival mész.


De tudtommal az összes hátsófényük piros.

2012. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csak megjegyzem az USA legnagyobb részén 110km/h a limit pályán. Szerintem a 300zal száguldást kevered a németekkel.
2012. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem azert hogy feltunobb legyen. Volvok nagyresze is korbe van veve sarga helyzetjelzokkel. Altalaban a nagy autokon, limuzinokon, kamionokon szokott tobb helyzetjelzo lenni, ami sok esetben sarga.
2012. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami sok esetben azért sárga, mert oldalirányban világító lámpák csak sárgák lehetnek mindenhol.
2012. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kint élek Amerikában és ha az első válaszoló tudna nekem linkelni egy olyan helyet ahol korlátlanul lehet menni, kérem tegye meg, mert akár 1500 mérföldet is utazok egy kis száguldozásért!


Viccet félretéve Amerikában egy két államot kivéve (Ahol 120kmh) mindenhol 70 Mérföld/óra (110kmh) a sebességhatár amivel befonom a hajam!Utálom!


Kérdésre a válasz:

Mivel az Amerikai autók teljese más szerkezetűek, mint motorikus beállitásra, mint felszereltségre, mint akár az azonos Európai modellek és az áruk lényegesen olcsóbb, lehessen egyszerűen megkülönböztetni az egyes modelleket az Európai autóktól. Pl. az árakra, egy Cadillac Escalade hosszított kivitel, dvd, navi, ülés hűtés-fűtés,szellőzés és minden földi jó amit el lehet képzelni benne van, használtan 2-4 évesen kb. 6-7 millió forintért lehet venni. Ez Európában kb. a duplája lenne.

2012. máj. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!