Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyáron venni akarok egy fiat...

Nyáron venni akarok egy fiat uno 1.3-st, papírok nélkül nekem meg jogsim sincs, csak föld úton meg ilyen helyen akarok vele menni szórakozni. De ha véletlenül elkapnak mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 15:56
 1/7 dzsola ***** válasza:
46%
a választ nem tudom, de én is ilyenbe gondolgodok csak samarába, ralizni meg veretni vele jo moka
2012. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a föld utat is közútnak nézik, pl folyó parton 1 héten 1szer találkozol rendörrel/ ellenőrrel míg egy hegyen vagy a susnyásban nem hiszem hogy járkálnak
2012. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kiflitolvaj ***** válasza:
90%
Teljesen ugyanugy szankcionaljak, mintha a Vaci uton kaptak volna el. Egyedul maganuton vezetheted, mert a foldut is kozutnak szamit.
2012. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem téged,hanem a szüleidet fogják megcsinálni...
2012. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Baromi drága a jogsi nélküli vezetésre a büntetés.

Futottam már bele rendőrbe én is kültelki kis úton. Szerintem jobban jársz ha inkább egy sámsont veszel. Az nem olyan feltűnő és jobban lehet vele elhúzódszkodni és nem kell rá forgalmi meg rendszám. Ha mégis csak megfognak vele akkor se büntetnek halálra. Én is űztem ezt a sportot amit akarsz. Bele futottam jardokba vagy 2x. Annyiból meg már letettem volna akkor a jogsit meg vehettem volna egy műszakis fostalicskát. Így meg csak egy csomó pénzt kifizettem potyára és a jogsim is csúszott vagy 2-3 évet. Nagyon rossz rettegve vezetni. mindíg azt várja az ember mikor jön szembe vele egy rendőrkocsi. Műszakis autót meg már nem visz ki gyepálni az ember a földútra az az igazság és ezért feltűnőbb.

A rendőrök meg pont az ilyesmiket vadásszák. Nem azért mert annyira nagy büntetendő dolog ez hanem ,mert csak a kishalakra mennek, így a naplójukba sok felderített és lezárt feljegyzés tud kerülni. -Ne félj a Q8 as fekete audikat megállítani se merik. Inkább kimennek a határba a jardok a fatolvajokat meg az arra járókat buzerálni.

2012. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de erre felénk nem nagyon látni rendőrt csak néha
2012. máj. 20. 22:08
 7/7 L.Thomas ***** válasza:
Hát ha nincs rendőr akkor nincs rendőr semmi gond nyugodtan próbáld meg ha szerencséd lesz akkor nem kapnak el ha meg nem lesz akkor vagy azért keresik meg a szüleidet mert hát mit csinált a gyerek és akkor szülő fizet sokat,vagy azért mert esetleg kinyiffantál... ennyi érdemes elgondolkodni.
2012. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!