Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Lets 2 Go-hoz melyik...

Petrovics Balázs kérdése:

Suzuki Lets 2 Go-hoz melyik másik robogó típusból használhatok fel elemeket?

Figyelt kérdés
Suzuki Lets 2 Go-t (2000 Évj. ) vásároltam pár apróbb hiányossággal. Kevés bontott alkatrészt találtam eddig, szeretném megkérdezni melyik más típus használ, készült ilyen elemekkel, alkatrészekkel? Eddig keeway Hurricanban találtam a legtöbb egyezést. Előre is Köszönettel.
2012. jún. 3. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

a lets 2 egy japán piacra gyártott robogó, bár gondolom ezért is kérdezed h melyik euórpai modell hasonlít rá alkatrészek terén leginkább. Jó kérdés ... nálam is volt egy időben ilyen robogó, ha kellett valami hozzá, akkor bementem a huberba az alkatrésszel és kértem valami hasonlót hozzá :)


sajnos a huber azt hiszem megszűnt már

2012. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmire gondolok,

más suzuki tipusokban is találtam egyező alkatrészeket,

Marad a legózás,

2012. jún. 4. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
mi kellene hozzá amúgy?
2012. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Has vagy alsó idom,

tanksapka fölé zárható kis burkolati elem,

Ezek úgy néz ki meglesznek, vagy keeway-vagy bontott.

ill amire a legkisseb az esély régi zsíros,rugós teleszkóphoz tömítések,

vagy ha a anyagot lehetne megfelelőt szerezni, akkor azt meg tudnám csinálni,

2012. jún. 5. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:

első teleszkóp ugye? Nem biztos, de ha minden igaz szétszedted és már szét volt kopva és a szár és a becsúszószár közé kellene Neked központosító gyűrű, mert anélkül kotyog az egész vagy összese lehet rakni. Ha csak ez a probléma akkor keress danamid-ot (pontosan nem tudom h iylen milyen ismertebb boltokba lehet kapni, de neten találsz ha rákeresel. Na és abból esztergálsz méretre. Jobb lesz mint új korában.


(persze lehet h nem ez a problémád)

2012. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ezt kerestük!:) köszönöm,

Danamit...

mondjuk a fönök megérzi majd, ezt nem lehet fusiban. Állítólag erős szaga van amikor forgácsolják,


Ma meg elhagytam az egyik idom felfogató csavart, most azt is gyárthatok :)

2012. jún. 6. 18:23
 7/7 horfe válasza:
Suzuki Sepia
2017. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!