Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoron érzen hogy húzom a...

Motoron érzen hogy húzom a kuplungot de csak ugrik eggyet és bedöglik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
a választ lécci ide : kridom@soma.sk

2012. jún. 9. 12:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Segítség motorosok ! :D :D Motorom kínai 50-es 4T .. több néven is fut .. Kinroad,Jiangtsu,Xitian .. nos úgy kezdődött hogy eltört az első lánkerék .. de sikerült beszereznem ugyanolyat és fel is tettem .. minden tip-top .. gyújtom be , kuplung és 1. majd ugrik eggyet az egész motor és bedöglik .. szerintem a kuplungom ment el,de ha behúzom érzem hogy fog és a motornál is húzódik felfele ... majd kipróbáltam úgyis hogy nem gyújtottam be csak simán kipakoltam üresbe és tologattam aztán megint kuplung és 1. , a kuplungot ezek alatt végig tartottam de amint betettem az 1.-est leblokkolt ... tanácsok mi lehet a gond ? előre is köszönöm ... Kép róla : [link]
2012. jún. 9. 12:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a kuplung ment el, hanem az 1es, sőt, valószínűleg attól ment gallyra a lánckerék is.
2012. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem emel ki a kuplungod, javíttasd meg!


Ennyi.

2012. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem ... akkor megnézetem egy szerelővel ha ilyen nagy a gond ... azt hittem hogy én is meg tudom javítani :( :(
2012. jún. 9. 14:02
 5/11 WhiteLabel ***** válasza:
dobd a kukába, az ilyen sz*roknál hiába csinálod meg, jön a következő...
2012. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem lehetséges hogy egyszerűen csak nem tudsz vele elindúlni???
2012. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaaaj :D :D bírom már az ilyen válaszokat .. sokat segítettél köszi xD mondom neked xDD amúgy ha érdekel a szervezben tolták el a dolgot .. mert nem jó olajat öntöttek bele és nem volt kenés a lamelláknál .. azért nem működött a kuplungom :DDD És léccives ezen a portálon olyan válaszokat vár szerintem mindenki ami hasznos is .. :D :D
2012. jún. 10. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:

csak megkérdezte.

olyan nagy baj?

2012. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát kérdezze ... Ha számára nem logikus hogy ha nem tudnék elindulni vele nem írkálnák ide ki ... Hiába magyar portál :D :D feltettem vagy 5 ilyen oldalra h segítsenek és senki sem tudott segíteni .. mindenki hasonló kommentekkel szolgált .. Pedig pár évvel ezelőtt okos emberek is laktak Magyarországon akik szánták az időt és segítettek idegeneknek ... látom ebből mára csak a kritizálás és a lenézés maradt...igazán sajnálom :( :(
2012. jún. 24. 12:01
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor ugrik mikor kiengeded a kuplungot?
2012. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!