Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel f Astra hőfok probléma ....

Opel f Astra hőfok probléma . Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
üdv mindenikek. AZ lenen a problémám, , hogy van egy 1994-ess Opel f Astrám és valami miatt a vízhőfok mérője 90-94 fok fölé megy! Mi lehet a probléma?

2012. júl. 20. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami hűtési probléma lesz, esetleg nem folyik valahol a hűtővíz nem hiányzik a tartályból valamennyi?
2012. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az infó!


Országúton megy fel magasra, vagy a városban dugóban araszolva? Ha araszolás közben melegszik túl, akkor a hűtőventillátor beindul? Ha országúton is melegszik, akkor termosztát, vagy vízpumpa, esetleg eliszaposodott hűtő okozhatja, legrosszabb esetben hengerfej probléma (pl. gátrepedés), de akkor gyakran eszi is a vizet...

2012. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat a problémát akkor észlelem mikor városban 40-50km/h kell menni de pár perc alatt felkúszik a hőfok mutató de főúton mar lecsökken 90 fokra gondolom jobban megy rá a levegő akkor. Jah csepegést meg nem tapasztaltam ,a vizet meg ezen ügy miatt sajna minden indulás előtt ellenőrzöm.
2012. júl. 20. 17:45
 4/7 pagan ***** válasza:
és ezzel mi a baj?elárulom neked hogy az én calibrám hőfoka ami 1992 es járgány 100 fok fölé megy,ez teljesen normális,de vettem minden esetre olyan ventikapcsolót ami 100 nál kapcsol,és leviszi 95 re,ez teljesen normális motorhőfok ami neked van
2012. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pagan ***** válasza:
ja és mielőtt támadás érne,az autó nem hengerfejes stb...tökéletes műszaki állapotban van
2012. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , lehet h a hűtőt átmosom hátha iszaposod csak ,ha nem segít akkor termosztátot fogok cserélni vagy pumpát az utolsó meg nem volt cserélve benne és erre gyanakszom nagyon,de meg egyszer köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 22. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok cseréltem nem régi termosztátot benne :) mert van téli és nyári és a nyári hamarabb kapcsol és azt tettem bele . majd meg látom hogy működik és leírom a véleményem :)
2012. aug. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!