Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2-3 millió között milyen...

2-3 millió között milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

2004-től felfelé,elférjünk benne öten,viszonylag sportos,inkább benzines(nem ragaszkodom hozzá),legalább 150 lóerős,ne legyen francia vagy olasz és jól nézzen ki!

Ezek a kritériumok!

Eléggé hajlok a bmw e46 irányába,de nem ragaszkodom hozzá! Ezért írom ki ezt a kérdést.

Aki rá akar beszélni francia vagy olasz autóra,az ne is írjon ide!

Köszi a válaszokat előre is!



2012. aug. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
még a régi audikat könnyű volt ellopni, mint más öreg autókat is.
2012. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:

Én voltam aki a Skodákat írtam, és utána látom írtad hogy tetszik a Superb.

Skoda 'mániás' lévén volt már szerencsém vezetni SuperB-t, igaz a 3.6-ost, és nagyon tetszik, csak hát az sem ez az árkategória.

Audikból nem tudok nyilatkozni, egy A8-ast vezettem eddig életemben, szép, jó, de nem kellene, mert amikor hazaértem vele, csak annyit mondtak mi ez a maffiaautó, tehát a az Audi-BMW páros nekem alapból nem bejövős, de egy SuperB-vel, vagy egy Octavia RS-el is el lehet azt az élményt érni, ha nem-e többet.

Az emberek nem nézne ki az autóból(annyira), meg tudsz meglepetést is okozni vele, amikor csak azt hiszik, ja egy kis Skoda, aztán amikor megelőzöd csak néznek.

2012. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
köszi! Igazából ahol lakom ott teljesen mindegy milyen autóból szállnék ki. Ha egy 3 milliós új Chevroletből szállnék ki,akkor az lenne,hogy neki is csak erre telik. Ha egy 3 milliós fekete bmw-ből vagy audi-ból,akkor meg az,hogy biztos nem törvényes úton jutottam az árához. Sajnos ez van,ha egy városi leköltözik vidékre az idős emberek közé...
2012. aug. 25. 17:45
 14/54 anonim ***** válasza:
a skoda kevésbé váltja ki ezt az érzést az emberekből, de a fordok is jók és azok sem azok a maffia autók. amúgy nem kötelező feketét venni. egyik ismerősömnek egy fehér a8-as audija van és az is k*rva szép és nem is kelti azt a maffia autó benyomást. vagy még az opelek is jók és megbízhatóak is.
2012. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Az új autónál maga a tudat, az érzés jó. Hogy jó eséllyel előtted még senki nem használta. Csak a tied, és már az elejétől fogva tudsz rá vigyázni. Hozzád kopik az autó, nem egy idegenhez. Sokat jelent. Ha megvan az autó, általában nem azon gondolkodik az ember mikor eladja, mennyit fog érni. Egyszerűen élvezi és kész.
2012. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
És ha a szomszéd Pali bácsinak nem tetszik hogy mivel jársz akkor mi van?
2012. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim válasza:
Bár azt mondtad, hogy olasz autót nem akarsz, mégis egy alfa 159-es vagy egy giulietta nem okozna csalódást. A szomszédomnak egy 12 éves 156-sa van, de akárhányszor kérdeztem azt mondta nem volt vele baj. De szívesen vennék még Lancia Deltát vagy Skoda Oktaviát vagy még valami japán autót.
2012. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 Huligáncs ***** válasza:
Volvo S60 at ajánlanám. De a 2.4-es D5-ös diesel motorral,kizárólag manuális váltóval. 2,5 millió körül már full extrás 7-8 éveseket lehet kifogni. Fogyasztása nekem 6-7 között ingadozik,ami egy 2,4 literes autótól elég baráti. Kényelemben,biztonságban,felszereltségben verhetetlen,és nem egy tömegautó.
2012. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 Huligáncs ***** válasza:
0%
Ja és az olasz,francia gyártmányokra ne hagyd magad rábeszélni...:-)
2012. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a ratyi francia/olasz dumát. Nézd már meg népítéleten, hogy a 2008 utáni felsőközép kategóriában melyik autó a legmegbízhatóbb! Hát hogyhogy nem a Renault Laguna.
2012. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!