Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik forgalmi vizsgán adtak...

Akik forgalmi vizsgán adtak kenőpénzt a vizsgabiztosnak át is mentek utána, vagy van aki így is bukott?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázok és az oktatóm megemlítette hogy jó lenne még egy kis "biztatás" a vb-nek, állítólag 30e fölött tuti a vizsga, de én ezt nem hiszem el, attól félek rögtön elzavar a vb ha bepróbálkozunk... Viszont a szüleim nagyon kiakadnának ha megbuknék, ráadásul már időm se lenne a suli miatt megint járni, elévülne a kreszvizsgám is meg minden :/ szóval nem tudom mit csináljak :S

Van olyan aki fizetett neki és még úgy is megbukott?


2012. aug. 29. 20:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
én úgy tudom hogy a vb csak a forgalmi vizsga végén kéri el a pénzt előre sosem am meg az oktatód tudja kit lehet és kit nem lehet megkenni am meg ha annyira szarul vezetsz el sem kéri a pénzt és megbuktat.
2012. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Az oktatód tudni fogja, kit lehet kenni és kit nem. Apróbb hülyeségeket elnéznek, sárga lámpa meg lehet nem kell parkolnod, de ha balesetveszélyes helyzetet teremtesz visszakapod a pénzed és megbuktat. /Gyalogost ne gázolj, piros lámpán ne menj át, elsőbbséget adj, ahol illik./
2012. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Azt hittem az elején adja oda az oktató... hát így akkor tuti nem kapnak semmit.
2012. aug. 29. 20:48
 4/31 A kérdező kommentje:
Én olyan hibákra gondoltam h pl 2 autó közé parkolásnál nem egyforma távolság van a 2 oldalon, lassabban indulok el a lámpánál mint a többi autós, vagy pl zebránál később veszem észre a gyalogost és hirtelen kell lelassítanom stb... Amiket írtál h elsőbbség meg nem adás, piroson áthajtást soha nem csináltam még.
2012. aug. 29. 20:52
 5/31 anonim ***** válasza:
57%

Hello,Szia!

Véleményem szerint meg ne próbáld mert több okból indokból megjárhatod.

1., Esetleg korruptak lesznek (kétlem).

2., Azonnal elzavarnak.

3., Feljelentenek rosszabb helyzetben (bíróság stb.)

4., Úgy megjárod, hogy aztán többet nem tudsz menni vizsgázni.


Ha az oktatód mondja, biztos vlami korrupt személy :) akkor lehet h egy kis kenőpénz (csak akkor ő intézze el, mert ismeri a vizsgabiztosokat. Ilyenről nem hallottam h vlaki lefizette a vizsgabiztost, biztos h van ilyen sőt egyre több, de szerintem nem lenne célszerű.


A lényeg, hogy forgalmi vizsgán mindenre figyelj oda (LÁMPÁK, TÁBLÁKRA NAGYON, FŐLEG GYALOGOSOKRA, STOP táblán állj meg mindenféleképpen, adj elsőbbséget, figyeld a tükröket FONTOS! , illetve minden esetben indexelj.

Sikeres vizsgát kívánok!

2012. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ez az első forgalmi vizsgád?
2012. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen, először vizsgázok. A kresz és elsősegély is meglett elsőre, de ettől nagyon parázok :S
2012. aug. 29. 20:59
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Boda Imre Tamás, bizony, ez egy bevett, bevált szokás, mint az élet minden területén itt is dúl a korrupció. Még a kis csoportos ovisok is tudják, hogy bizony 30 óra alatt nem fogsz megtanulni vezetni. Aki mást mond, az meg hazudik!
2012. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Eddig csak 22 órát vezettem, de az oktatóm 30nak számolta, mert így alkalmanként nézi, nem az időt ténylegesen... szóval ez a fő oka a parázásnak, mert ha 30 alatt nem lehet megtanulni, ennyivel garantált a bukás :/
2012. aug. 29. 21:01
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, keress táblázatot a neten, hogy miért buktatnak azonnal, garantálom, hogy már borítékolod is a pénzt. Gondolj csak bele, kezdőként, nyomás alatt vezess le 50 percet és csak 10 aprót bakizhatsz. /egy irányjelző elmusaztása pl bukta/ Vajon menni fog?
2012. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!