Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rallyzni szeretnék. Milyen...

Rallyzni szeretnék. Milyen sulit kell hozzá végezni? Valami OKJ-s képzés? És mennyit keresnek? (Külföldön is itthon is)

Figyelt kérdés
Egyenlőre még nem döntöttem el, hogy navigálnék vagy inkább vezetnék szívesebben :D
2012. szept. 6. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit keresnek? XD

Amíg amatőr vagy,addig te költesz versenyenként milliókat XD

2012. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Suli? Csak pénz kell hozzá.
2012. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kőváry Barna jelzáloghitelt vett fel a szülei házára,csak hogy beleülhessen a Ford puma-ba..
2012. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tehát ez kicsit másképp megy mint gondoltam.. azért köszi a válaszokat :)
2012. szept. 6. 19:31
 5/18 anonim ***** válasza:

Hehe! Jó poén:)

Kicsit el vagy tájolva. Úgy gondolom, hogy összesen 4 rallyversenyző van a világon, aki megél belőle...

2012. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

És mennyi az esély, hogy hobbi szinten tudnám esetleg csinálni, hogy legalább a belefektetett pénz visszajöjjön?

És akkor tudnátok ajánlani valami szakmát amiből meg is lehet élni? ( 4 év múlva érettségizem)

2012. szept. 6. 20:39
 7/18 anonim ***** válasza:
Esetleg ha extrém tehetséges vagy,és felfigyel rád egy szponzor..
2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

99,9%, hogy nem fog visszajönni. Az autóversenyzés csak viszi a pénzt, mégpedig sokat.


Mi érdekel, mivel szeretsz foglalkozni? Autószerelés?

2012. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor az autószerelés kilőve. Én is többek között az is szerettem volna lenni, de úgy tekintett rám a környezetem mint egy véres rongyra.
2012. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Te más reakciója, véleménye miatt feladod a saját álmaid? Tudod mit mondok, aki nem támogat minden - még akár idióta - ötletedben is az nem igaz barát! Legyen benned annyi tartás, akaraterő, hogy igenis magad irányitod az életed, hidd el, Te leszel a legboldogabb ember!


Mellesleg női autószerelőként szerintem betegre keresnéd magad!

2012. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!