Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsit vennék. Citroen c4...

Kocsit vennék. Citroen c4 vélemények?

Figyelt kérdés

benzines, 2005 ös.

Mit szóltok róla? Sokan lehurrogják, tényleg rosszak vagy ez már pöpec széria?



2012. szept. 10. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Sose volt belőle jó széria, nagyon rossz autók a mai napig.
2012. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
45%

az előzőnek adok igazat, nem valami minőségi autók

itt olvashatsz róla véleményeket: [link]

2012. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Saját tapasztalatom nincs, de a vezetés oktatóm szidja mint a bokrot, hogy mennyire rossz. Én meg adok az ő szavára, mert eléggé ért hozzá, és elég sok autót vezetett már
2012. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
tyűha. :(
2012. szept. 10. 23:24
 5/22 anonim ***** válasza:
36%

Citroen? Nagyon rossz a hírük. Bármelyik autószerelőt megkérdezed, óvva fog inteni tőle...


Egyébként elektronikusan, mechanikusan és ergonómia szempontjából katasztrófa az összes francia autó. + iszonyatos az értékvesztésük mivel nem kell a kutyának se...

2012. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

Hidd el jobban jász ha normális autót veszel. Golf, Civic, Corolla, Audi A3.


----) hasznaltauto.hu :)

2012. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 alf ***** válasza:
79%

Tipikusan olyan válaszokat olvashattál, amik a magyarországon évtizedek alatt, főleg a kókányoló hidraulikához nem értő szerelők által, meg az átvert klienseik által terjesztett előítéleteken alapulnak. Gyanítom, hogy a fenti válaszadók egyikének sem volt soha citroenje, de azt is megkockáztatom, hogy nem is ültek benne.


Nekem citroenem van, bár nem c4, de tudnod kell, hogy a mai autók 80%ban azonos országból származó beszállítókkal készülnek, azaz egy citroenben adott esetben több a bosch elektronika, mint egy volkswagenben.


Nekem volt német, francia, japán autóm, kb egyformán voltak megbízhatóak, de a francia kényelemben és kinézetben nagyságrendekkel múlta fölül a többi kettőt.

2012. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 alf ***** válasza:
77%
ha megnézed pl a belinkelt népítéletet, ott a leginkább lehúzó vélemények céges c4-eről születnek, ahol a delikvens eleve utálja a francia autókat, ezt meg is mondja, és aláraknak egy c4-et. 1 pontot ad neki, de a hibalistára nem tud konkrétumot írni, csak azt, hogy nyöszörgő fék, és kiégett izzók.
2012. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nos igen kb ez a vélemény arány a népitéleten is. 10böl 6óva int tőle. A vicc hogy beszéltem 2 nagyobb autószerelő cég vezetőjével(mert partnereim) és mindketten bátran ajánlották a C4et. Durva hogy ennyire megelőzi a rossz híre a márkákat mert régen bénák voltak!
2012. szept. 11. 10:33
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Sose vezettem régi Citroent, 2005-ben vezettem az elsőt. Az egy C5 volt, a túl puha üléseken kívül nem volt semmi baja. Azóta viszont volt szerencsém C1-hez, C4-hez, Xsara Picassohoz, C4 Picassohoz - mind rossz volt, de meglepő módon ezek közül a legújabb C4 Picasso volt a legrosszabb, szanaszét volt hullva a kuplung és a váltó, plusz olyan hangja volt, mint egy 25 éves Transitnak (de még a benzines Picassok is kerregni kezdenek 5 év után). Még a rosszakaróimnak sem ajánlanám.
2012. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!