Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menyi iskolai végzettség kell...

Menyi iskolai végzettség kell a hajtási engedélyhez kis motorra 50 köbcentiig kell a 8 osztály?

Figyelt kérdés
le szeretném tenni a jogosítványt motorra :)
2012. szept. 16. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
8 általánost el kell hozzá végezni,és ha valaki 8 szór járja az elsőt az nem jó úgy hiába van neki 8 osztálya
2012. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az osztály számít hanem hogy van-e bizonyítványod. Mert az kell hozzá.
2012. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de még csak 7 -edikes vagyok és van bizonyitványom de akkor le tudod rakni a vizsgát szerinted? :)
2012. szept. 16. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
8 általános megléte kell, neked jelenleg 7 végzettséged van, tehát jövő ilyenkor már tudsz vizsgázni.
2012. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a válaszodat elég szarul fogalmaztad meg...

Mivel én már a 2. szakmámat csinálom le tudom rakni. Sőt, már 2x csináltam jogsit is.


De neked mivel még nincs meg a 8. osztályos bizonyítványod így nem tudsz már 7.-be motorral menőzni.

2012. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a motoros iskolák elszokták nézni hogy megvan-e neki a 8 osztálya vagy sem, mert a legtöbb 14 éves még nem fejezte be a 8.-at
2012. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MikeB válasza:
én 8. 2. félévben vizsgáztam le, szóval még nem volt meg a 8.
2012. szept. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Miket beszéltek? 8x nem is lehet megbukni, mert 4. re vagy átengednek teli 1 esel, vagy kidobnak.

Szlovákiába a követelmények 50 cm3 motorra: 15 éves kor, személyigazolvány!

semmilyen 8 osztályos iskola :D

MO ba így van?

2013. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!