Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xsara Picasso 2006os...

Cashis kérdése:

Citroen Xsara Picasso 2006os évjáratú autó amivel ha huzamosabb ideig megyek akkor utána nem indul be csak kattog, várni kell vele fél / 1 órát mire beindul vagy a sok próbálkozás után. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Csak nagy melegben csinálja ezt vagy ha sokat megyek vele. Azt mondták hogy elvileg túlmelegszik a mágneskapcsoló/tekercs és nem húz be és hogy minél előbb csináltassam meg mert tönkre teszi a bendixet egy idő után de olyat is olvastam hogy az egész önindítót ki kell cserélni amit nem szeretnék mert nem 2 filléres játék. Van valami tapasztalatotok ötletetek?

2012. szept. 21. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Hello Nekünk a sima Xsara SX el történt ez a kattanásos dolog amit Te is leirtál. Ugyanugy indul fél óra mulva kb. Nekem egyik ismerősöm mondta ha az öninditót kellene kompletten cserélni akkor egyáltalán nem indulna fél óra elteltével sem meg kerregne is. Igy nekem a bronzkefénél fognak valamit kitisztitani. Nagyvonalakban ennyi.
2013. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kata kata ***** válasza:
A behúzómágnes! Ez kattog,nem tud behúzni valami oknál fogva.Ha letudod szerelni az önindítót és bezsírozod a blendixet ( tengelyt, perselyt) akkor minden esélyed meg van rá,hogy működni fog meleg állapotban is.
2013. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!