Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Tanácsot kérnék,hogy milyen autót válasszak?

Pénzkeret: max 800.000Ft

1998-2002 KÖZÖTTIRE GONDOLTAM.

Fontos:-minél kisebb fogyasztás,de dinamika is legyen!

-lehessen bele pakolni,de ne kombi legyen

-biztonságos, megbízható legyen a család számára is

-benzines legyen

-kényelmesen bírja a hosszútávot (Németo-ba pl)

Amiket néztem: -Opel Vectra B 2

-Volkswagen passat

-Opel Astra G


Tudom nem egyszerűt kértem,,,de várom a tanácsokat,tapasztalatokat!



#autó #kocsi #melyiket vegyem? melyik autót válasszam?
2012. szept. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Németbe szoktál járni, akkor sokkal jobban megérné ott venni egy autót! Még reg adóval is meg mindennel jobban járnál, mintha itthon vennél 800-ért valami vackot. Kint németbe ami 800-ba kerül itthon, azt ingyen megkapod, kezdjük ott.
2012. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én a a Porsche csoportot részesíteném előnybe, tehát ha a keretbe belefér elsősorban WV. Aztán a GM. Opelek közül inkább Vectra. Az ár - érték arány miatt. De pl. Daewoo-t, akarom mondani Chevrolet-t ennyiért sokkal újabbat lehet kapni. Igaz jobban is rohad. Esetleg megnézném a Japán márkákat is, igaz ott az alkatrészekre a gatyád is rámehet.
2012. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Passat-ot vennék a helyedben.
2012. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sn0wf0x ***** válasza:

Mind jó amit felsoroltál, de pl B Vectránál nagyon figyelj a karosszériára, motorháztető eleje, sárvédőívek és küszöbök találkozása, nagyon hajlamos a rohadásra. Egyébként kényelmes, nagy autó, megbízható motorral.


De ajánlok még 2000 utáni Mitsubishi Carismát, vagy Ford Mondeo-t :)

2012. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég kérdeztem ugyanilyet egy karosszéria lakatostól(rokon).Azt mondta, hogy ár-érték arányban amit ajánlana sorrendben: Toyota Avensis-Corolla, Opel Astra (jó nagy csomagtartója van), VW Passat. Igaz hogy én kombiban kérdeztem,de ezeknek a sedan változata is nagy csomagterű.Ha 800. ezer forintod van rá és németbe is ki akarsz járni, akkor talán ebből a pénzből érdemes úgy keresgélni, hogy nem a lehető legfiatalabbat vedd,hanem a lehető legjobb állapotút .
2013. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!