Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet akkor tenni, ha a...

Mit lehet akkor tenni, ha a kereskedő egy fillért nem hajlandó engedni egy használt autó kínálati árából?

Figyelt kérdés

Az autót kitűnő állapotú, frissen szervizeltként hirdetik. Ezzel szemben sok mindent kell rajta cserélni, még olajcsere se volt rajta mostanában. Kb 200.000-et simán rá kéne azonnal költeni amellett hogy a műszakija is csak pár hónapig érvényes.

Ezért mindössze 3% engedményt kértem volna az árból, vagy hogy legyen benne az átírás költsége az árban. De a kereskedő hajthatatlan, mindenre az a válasza, hogy nem.


2012. okt. 2. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha nem, hát nem, sarkon fordulsz és keresel egy másik autókereskedőt.

Ha ennyire a saját pénzének az ellensége, akkor nehogy már te könyörögj neki:D

Annyi más kereskedő van, hagy d afrancba ezt akivel most alkudozol.

2012. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt teheted, hogy keresel másikat. Az , hogy mégse frissen szervizelt, hát örülj, hogy te rájöttél, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Nekem volt kereskedő aki azt mondta azért világít az összes visszajelző lámpa a műszerfalon (ABS, légzsák , stb) mert jelzi, hogy van benne (miközben egyértelmű hibajelzés..)
2012. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi, hát igen... én is ezen gondolkozom most.

Egyedül csak az autó felszereltsége az, ami nagyon tetszik. Hónapok óta nézegetem ezt a típust és eddig ez az egyetlen ilyen amit láttam.

De ha valaki ilyen hajthatatlan és kompromisszumképtelen, akkor azzal talán nem érdemes kezdeni. Vagy kivárni, amíg rájön, hogy ennyiért nem viszik el.

Csak azt sajnálom, hogy az állapotfelmérésre is már kifizettem a szerviz-számlát.

2012. okt. 2. 11:45
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha meg ennyire tetszik és volt állapotfelmérésen és ezután is tetszik vedd meg annyiért, amennyiért kínálják. Én magánszemélyként pl mindig fix árat adok meg. Jelentkezzen az akinek ennyit megér, utálom ha alkudoznak.
2012. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
rengeteg használt autó van még,azért nem enged az árából mert látszik rajtad hogy megtetszett a kocsi,nem szabad hogy a kereskedő észrevegye hogy kell neked az autó
2012. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! Linkeld be az autót!
2012. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Mit lehet akkor tenni, ha a kereskedő egy fillért nem hajlandó engedni egy használt autó kínálati árából?"



Hogyhogy mit lehet tenni? XD

-Kikell fizetni a vételárat!

2012. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Valószínű a kereskedő is tudja, hogy kuriózum, na meg látja, hogy nagyon tetszik neked. Amatőr hiba. Jól fog járni, meg fogod venni, fixáron.
2012. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egyébként ha minimum 200 000ft-ot rá kéne költeni állításod szerint de nem enged semmit az eladó akkor továbbiakban tárgytalan az autó!

Keress másikat. kb 60-70 000 eladó autó van a hasznaltaut.hu-n!!

2012. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy látta rajtam, hogy tetszik. Már hetekkel ezelőtt voltunk az állapotfelmérésen, azóta nem adtam neki választ.

Nyilván ha lelkesebb lettem volna, akkor láthatta volna rajtam. Inkább azt láthatta rajtam hogy hezitálok, mert az állapotfelmérésen derült ki egy pár dolog, amit ő elfelejtett mondani.


A másik lehetőség, igen, ha megveszem ennyiért.

Ezzel az a probléma, hogy egy kicsivel olcsóbb kategóriában keresgéltem eredetileg. Pénzem lenne az autóra az átírásra meg a biztosításra. De itt lenullázódik a bankszámlám. A következő fizetésemig se tankolni, se alkatrészt hozzá venni nem tudok. Annak pedig nem sok értelme van, hogy megveszem az autót azért, hogy a garázsban álljon egy hónapig.

2012. okt. 2. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!