Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogó dob Suzuki Swift...

Kipufogó dob Suzuki Swift sedan középső 1. 0-1.3 + 2db ajándék tűzkarika!?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy milyen szerepe van a tűzkarikának?

2012. okt. 3. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Azon ugrálnak át a tigrisek :)
2012. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egy lényegében egy tömítés.

Szerkezetileg egy puha fémből készült gyűrű, aminek az anyaga üreges(lényegében egy cső) és így összenyomódva jól tud tömíteni.

2012. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én már kétszer vettem komplett kipu rendszert,de erről a franckarikáról még nemhallottam...XD
2012. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 3. 15:50
 5/6 atilis ***** válasza:

Tömítés, így van, ha ez nincs a két cső között, akkor kifúj a rendszer, és baromi hangos lesz, a fogyasztás is megnőne.

A Sedánnál ugye az egyik tűzkarika megy a kipufogó középső részének az elejére (katalizátor felőli rész) a másik pedig a hátsó dob illesztéséhez. Na, már most, ha komplett kipufogó rendszert akarsz venni, akkor nem elég csak a középső részt megvenni, kell hozzá a hátsó dob is, bár, lehet, hogy nyilvánvaló volt számodra, de azért leírtam. A tűzkarika amúgy egy 100 ft-os kellék, tehát nem egy drága dolog, tudsz venni autósboltban is, én legutóbb 100 ft-ért vettem Suzukihoz.

2012. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. okt. 5. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!