Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán szokás még...

Forgalmi vizsgán szokás még manapság is pénzt adni a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
Másképpen kifejezve, ha hibátlanul teljesítek a vizsgán, de nem adok pénzt, hány százalék hogy megbuktat?
2008. máj. 19. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

én pont 10 éve vizsgáztam és nem volt szokás. söt azt mondtak hogy könnyen lehet hogy a pénzmiatt húznak meg ha valaki leakarja fizetni az ellenört.

ha hibátlanul teljesíted nem buktatnak meg az tuti.

de ha érzi rajtad a vizsgáztató hogy nem vagy biztos, ha pici hibákat vétesz, akkor te még érezheted jónak de a vizsgabiztos azt mondja nem enged még ki inkább vegyél még pár órát.

2008. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hu.. én még nem is hallottam ilyet, hogy szokás adni neki.. Én 8 éve vizsgáztam. Valamikor egyátalán volt ez szokás?
2008. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

En csak annyit mondhatok, ismerve sok vizsgaztatot es oktatot, hogy ha jol vezetsz, nem huznak meg, ha rontasz sokat, akkor meg csuszol...ez van...


ismerek olyat aki autopalyan 160as vezetesert huzta meg a tanulot, masik erre azt mondta,h ezert biztos nem huzna meg...


vannak nekik is szabalyaik, ami alapjan meg kell,h huzzon...gyalogos, jobb kez, kerekparut stb...a lenyeg, ne izgulj, vezess magabiztosan, figyelj a tablakra es nem lesz gond

2008. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt az oktatótól kell megkérdezni mert ő ismeri a vizsgáztatót! Nálam 1 üveg Jager volt a beugró, de egy hibám se volt így valószinüleg amugyse buktatott volna meg.
2008. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én nem fizettem, mégis átmentem elsőre. bár nem is hibáztam.
2008. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ezt elöször is az oktatodnak kell mondnai.mondjuk én felhivtam egy sulit és megkéRdeztem egyböl.nem vicc.én külföldön lakom,jogsim még nincs ellenben mär 2 évet levezettem jogsi nélkül:D.aztän felivtam egy autosulit,és mondta hogy külföldön lakom de ott szeretnék,pesten végezni,midnenböl szeretnék ätmenni ha lehet.:Dazt mondta rugalmas volt a pasi,hogy jo megoldhato,de a kreszt kell gyedül meg az egeszsegügyöt mletennem,aztäna többit akkor ö elintézi.te nem beszelhetsz a vizsgabiztossal iylenröl!!!!!!!!!!!!!!!!!!mondta ezt nekem ö is,azt mondta nem midnegyiket lehet lefizetni vizsgän,de az oktatok tudjäk hogy kiket lehet,és ha pont oylat fogtok ki az oktatoddal vizsgän akit lelehet akkor ö beszél vele és lefizeti neked,és kész:).de az oktatoddal nyugodtan beszelhetsz erröl.hidd el nem te vagy az egyetlen aki igy menne ät.
2008. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg aki "lefizetéssel" megy át a vizsgán, az egyáltalán nem érdemli meg, hogy jogosítványa legyen. Ezért van ennyi "majom" az utcán, akinek fogalma sincs, hogy mi történik körülötte... Mindenhol a pénz dominál!?

Tessék megtanulni vezetni, nem azt nézik, hogy mennyire vagy béna, hanem, hogy mennyire vagy fejlődőképes. Tény, hogy 30 órában nem lehet megtanulni rendesen, de az alapokat el lehet sajátítani.

Amúgy ha hibátlanul telesítesz, akkor tuti nem húznak meg. Hajrá!

2008. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az előttem előtti szólóval egyet értek, az oktató tudja hogy kell ezt csinálni, kivel mi a szokás stb.

Az előttem szólónak meg azt mondom: tökéletes vizsgát tettem nem hibáztam, de inkább kifizettem egy üveg jagert mint hogy meghúzzon csak azért mert a pénzre megy a köcsög, és akkor fizetem megint a 10 órát meg a vizsgadíjak. Hány üveg jager díja az már? Ne légy bunkó te is tudod jól hogy a pénzre megy mindegyik. Nekem az oktatóm csak azért vetetett több órát mint 10 mert azt mondta ha a vizsgáztató látja hogy csak az alapot vettem meg akkor leszarja hogy milyen vagyok a vizsgán, jó esély van arra hogy megbuktat akkoris. A jagert meg plusz biztosítékként vettem és az oktatóm adta oda neki. Azóta eltelt másfél év és már többezer kilométert levezettem balesetmentesen és dinamikusan. Nem ezen mulik hogy ki tud vezetni meg ki nem.

2008. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok az "előttem szóló": szerintem felesleges volt jagert venned... És ha nem sikerült volna? Akkor kifizetted volna a pluszórákat, nem? Ugyanott vagyunk.

Mellesleg én nem vettem egy plusz órát sem, elsőre átmentem, és nem hibáztam. És nem voltam se csodagyerek sem. Ja, és pénzt sem adtam - sőt, be sem készítettem.

2008. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Az oktatoval kell ezt megbeszelni mert O van kepben... amerre en vizsgaztam ott ez nagy divat.

Olvastam itt az erdekessegeket... szerintem ennel nem lesz meghokkentobb.

En nem tartom magam benanak... 2004 nyaran szereztem meg a jogsit, azota semmi karambol, semmi problema. Ketszer huztak meg a forgalmin. Eloszor az utolso percekben hibaztam de - most persze mindenki ezzel jon akit meghuznak - egy allat miatt aki kb. 80-al hajtott be egy kanyarba. A masodik vizsgan meg mikor ellenoriztem a kezifeket ugy hagytam... azzal akartam elindulni... szoval egy centit sem mozdult az auto a vizsganak mar vege is lett.

Szoval ketszer megbuktam... vezetunk hazafele a masodik bukta utan es kozli az oktatom hogy 20 ezer forinttal jojjek a holnap, a kovetkezo vizsgara, ez volt 2004-ben. En, a naiva, 17 evesen azt hittem hogy meg nem adtam oda az osszes lecke arat. Jol van mondom... Masnap megyek, odaadom a penzt a kezebe, es akkor vilagosit fel, hogy ez a vizsgaztatonak megy - O nem kockaztat, jo a hirneve, nala mindenkinek at kell mennie a vizsgan harmadszorra. Tok jo hogy velem meg se beszelte, csak magaval... szoval... nem kivanok senkinek ilyen f@sz oktatot.

2008. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!