Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért világít folyamatosan a...

Miért világít folyamatosan a tolató lámpa?

Figyelt kérdés

hol keressem a hibát ? lehet letestel valahol a vezeték mert rossza a kábelszigetelése vagy mi lehet ? , tegnap még semmi baja nem volt! ma meg így kezdődött a reggel nagyon örültem neki

ötletek?


2012. okt. 8. 17:58
 1/9 A kérdező kommentje:
94-es R19
2012. okt. 8. 18:00
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet beragadt/bedöglött a kapcsolója. én először azt nézném meg. De azt nem tudom hogy azt hol keresd.

Vagy valahol a váltókar környékén, vagy a váltóban.

2012. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bár nekem nem ilyen kocsim van de a kézifék lámpa jelzett vissza mindig. ennek az oka vezeték érintkezési hiba volt.
2012. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy kicsit jó erősen húzogasd meg-nyomogasd meg a váltókart (most hirtelen nem ugrik be merre van a rükverc a Renaultban pedig nekem is volt) hátha csak az érintkező ragadt be..
2012. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A váltó oldalán van,ha még gyári akkor zöld színű,olyan mint egy olajgomba.Húzd le róla a csatlakozót,ha ő a bűnös,elalszik.
2012. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

próbáltam én húzni, vonni, rángatni de semmi

ma 00:59

és mi az ?egy érzékelő amit kilehet cserélni vagy mi ?

2012. okt. 9. 20:39
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


szóval ez lenne az ? ebbe van valami szerkezet ami beragad ? akkor majd megnézem ,am ezt én is kitudom cserélni (remélem nincs belerohadva ),szerelőnek gondolom első lépése az lenne ,hogy ezt cserélné és jól lehúzott volna egy kis munkadíjjal köszönöm az eddigi hasznos válaszokat

2012. okt. 9. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy szimpla kapcsoló. Megfelelő kialakítással.

Ezért tudod úgy tesztelni hogy a hozzá vezető kábelt lehúzod, és kialszik a tolatólámpa akkor ez a hibás és ezt kell cserélni.

De ha továbbra is világít akkor a kapcsolót hagyd a francba, nem azzal van a gond.

2012. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lazítsd meg csillagvillással vagy hosszú crovafejjel,22 vagy 24es már nem emléxem pontosan,aztán hajtsd ki kézzel,majd gyorsan be a másikat mert folyni fog az olaj,asszem neked oldalt van igaz nem a tetején?
2012. okt. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!