Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autót más színre...

Ha egy autót más színre akarok lefújni mint amilyen, akkor hivatalosan mit kell csinálni utána?

Figyelt kérdés
Elég ha csak bemegyek az okmányirodába és bejegyeztetem az új színt a forgalmiba?
2012. okt. 16. 12:06
 1/7 atilis ***** válasza:
Nem elég, a Közlekedési Hatóságtól kell egy műszaki szemlét kérned, ők megnézik az autót, aztán az ott kiállított adatlappal mész be az Okmányirodába, és kicserélteted a forgalmit, és a törzskönyvet.
2012. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Még látogass meg egy elmegyógyintézetet is utána! Ép ésszel manapság nem fest át ember autót.
2012. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És miért nem,indokot is írsz te utolsó?
2012. okt. 16. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert duplájába kerül, mint egy szimpla telibe festés. Másrészt mocskos sok munka van vele. A mai autókat nem úgy tervezték, hogy csakúgy át lehessen festeni. Nem véletlen szaladgálnak Taxi színű Mercik az utcán, pedig biztos szivesen átfestenék őket, de nem éri meg.
2012. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy ilyen sokba kerül.

Amúgy régi 20 éves Fiestáról van szó.

Azt hittem max egy 50 e lesz és akkor lesz egy szép kocsim.

Vannak rajta rohadások,meg kell csináltatnom és a fényezése is elég matt,gondoltam lefújatom,de akkor már olyan színre amilyet én akarok.


És ha színében újrafújatom,nem lehet olcsóbban megúszni?

gondolom akkor nem kell az egészet lecsiszolni csak kicsit+ szórógitt és a szín,nem?

2012. okt. 17. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:
csak a festés fél milla
2012. nov. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 atilis nevű felhasználó válasza:



Na pont ez az .(műűszaki szemle b..zmeg :-D agybajt kapok már ezektől.)nevetséges Ilyen eb...szott bürokratikus országban élünk.Még erre is van ideje a közlekedési hatóságnak hogy ilyen sz..rs..okkal b...szt..ssa a csóri embereket.Őszintén. Mi f...sz köze van a közlekedési hatóságnak ahhoz h milyenszinűre akarom átkenni az autóm? Átkenem utánna bemegyek az okmányirodába ott meg kérek frgalmi cserét az újszín

bejegyzésével oszt cső ."Műszaki szemle"Tudod mi ez? Kötöszködés szörszálhasogatás sz..vatás b...szogatás.. ez egy vicc.

2017. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!