Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországba pl mennyivel...

Németországba pl mennyivel olcsóbb egy autó, mint itthon? Vagy valahol máshol külföldön vannak 'jobb' árak?

Figyelt kérdés

Ja és lehet itthon külföldi papirokkal mászkálni stb, vagy az átiratás az hogy van, az úgy drága? stb.. ezek hogy működnek?

(Mi régen onnan hoztunk be hetente szinte autókat, 3 munkanapon belül pestre kellett vinni műszakiztatni).. de most hamarosan vétel előtt állok, azért kérdezem, mert nem vagyok tisztába vele!)



2012. okt. 24. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Németországban NEM olcsóbb egy autó, hanem inkább drágább, mint Magyarországon.

A külföldi papirokat meg természetesen át kell iratni.

2012. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen nem vagyok képbe! Csak olvastam az alábbit, hogy: "új, nagyobb értékű autóknál érdemes külföldről (jelenesetben németországból) vásárolni, a regisztrációs adó befizetése után megmaradó, legtöbbször csak néhány, legjobb esetben úgy 20 százalékos árelőny ezeknél akár milliós tétel is lehet"
2012. okt. 24. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebbi szutykok (3-as Golf és társai) olcsóbbak, de mivel haza kell hoznod, akár 1500km-röl (oda vissza 3000), +vizsga+regadó+rendszám...így már nem fogja megérni.

A 2-3 éves verdák meg már alaphangon drágábbak!

2012. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na így értem, köszönöm szépen! ment a + mindkettőre! :D
2012. okt. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!