Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a jobb első autónak?

Melyik lenne a jobb első autónak?

Figyelt kérdés

A Renault Clio és a Megane között gondolkozunk én és a szüleim. Mindkettő járgány új lenne, a Clio 90Hp-s a Megane 110Hp-s dízel. Nálam a Clio mellett a külseje és a variálhatósága szól, a Megane-nál pedig a teljesítmény. Szerintetek melyik lenne ideálisabb első kocsinak? Válaszokat előre is kösz!

16,5/f



2012. nov. 7. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha mindenáron renault akkor a clio.

Egy corsával vagy egy polo-val jobban járnál.

2012. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Osztom az előző véleményét. Nekem is most lett jogsim, és gyűjtöttem egy olcsóbb kocsira, és tudtam venni egy 94'-es corsát, és nekem eddig nagyon bejön :D Első kocsinak szerintem teljesen jó, megbízható, és könnyű hozzá alkatrészt találni mert sok van belőle :)

17/f

2012. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Semmivel nem jobb a Corsa, Polo, ilyenekre ne hallgass. Próbáltam őket dízelben mindet, és tudom miről beszélek. Hosszabb utakra optimálisabb a Megane a 6 sebesség miatt. Ha ez már Clio IV-es, akkor érdemesebb azt venni szerintem. Sokkal értéktartóbb, mint a Megane.

Használtan ezért vettem Laguna III-at (és 100%-ban meg vagyok vele elégedve), mert kis túlzással Clio áron van 4 éves korukra, és azért nehéz lenne összehasonlítani. A nagy francia nem tartja az árát, de én ennek csak örülök. 1 millióval volt Passat ár alatt...na majd valószínű, hogy ezt ráköltöm, persze, mert a Passat tuti sose romlik el.

2012. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a Clio felé húz a szívem, mert nekem nagyon tetszik (igen a IV-esről van szó), csak abba meg nincs a 110 Hp-s motor. Mondjuk a Megane formája is bejön, de a Clio jobban tetszik, csakhogy ne legyen egyszerű a dolog :D. Használtautót meg anyumék nem akarnak venni.
2012. nov. 7. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Vedd meg a Cliot! Most új típus, azzal még évekig úgy jársz, hogy csak nagyon keveseknek lesz olyanja. Én mindig azt mondom, hogy a lehető legújabb típust vegye az ember, ha 4 év múlva nem úgy akar ránézni, hogy már öregnek látszik az autója.
2012. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Első autónak tulajdonképpen mindegy, hogy 90 vagy 110 LE, de 2-3 év múlva majd azért jól fog jönni az a + 20 lovacska a segged alatt! :)
2012. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy nem sok különbség van menésben, mert a Clio jóval könnyebb. Ezt is számold bele.
2012. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkodás nélkül Megane-t mondanék. A Clio, az "csak" egy Clio. :)
2012. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó én is így voltam vele, de a Clio élőben nagyon jól néz ki :D. Úgyhogy még töröm a fejem picit a dolgon aztán megveszem az egyiket, ami valószínűleg mégiscsak a Megane lesz :D
2012. nov. 10. 20:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, és mindenkinek ment a zöld :D
2012. nov. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!