Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri az árát?

Megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 7. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia! Minden képpen érdemes lenne szemre vételezni, hisz fene tudja, lehet, hogy kamu a szöveg.. (Esetleg nem működik benne néhány elektronika, szét van szakadva a belseje, stb... Ha közel 1 milliót szánnál egy mkIV-re, akkor szerencsés egy valóban karban tartott, vezetett szervizkönyves modellt választani hibátlan állapotban.


Személyes kedvenceim az mkIV-es VW Golfok, de ennél olcsóbban is kaphatsz viszonylag, esetleg teljesen jó állapotút! Ha neked full extrás modell kellene, akkor nézd át saját szemeiddel is! Remélem tudtam valamennyit segíeni! :)

2012. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Második tulajdonos.

Na most képzeld el, hogy az én egyik motorom ennyi idős és CSAK hétvégéken tudtam használni, ráadásul október - április között a garázsban áll.

Ugyaennyi kilóméter van benne.

2012. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire értetted meg a kérdező kérdését.. Azt kérdezte, hogy megéri-e! Nem kérdezte, hogy birtokolsz, vagy sem egy motort, ez egy komplett autó, ami 2001-es! Ráadásul Volkswagen!

/Véleményem ugyanaz/


"Második tulajdonos..."

Oszt' akkor mi van? Ha az autó rendben van, akkor az semmit nem befolyásol, hogy hányan ültek a volánja mögött! Gondolkodás nélkül nem kell senkit se félrevezetni!


Puszi! :)

2012. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Syrakusa ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal.A km óra állása eléggé gyanús,ha abban manipulálnak akkor könnyen megesik,h másban is......

De a kérdésedre a válasz sztem nem........kapsz olcsóbban is,igaz papíron több kilométerrel/ami a valóságban lehet mégis kevesebb mint amit ez futott/..... :-)

2012. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Látszik rajta, hogy törve volt. Nem véletlenül árulja kereskedő. Tipikus, megveszi a törött roncsot, kontár ismerősével legolcsóbban helyrepofoztatja, hogy legalább hasonlítson egy autó formájára. De közben minden hibás benne, semmi sem működik, csomót kell rá költeni, újabb balesetnél pedig úgy törik, mint egy trabant. Tehát nem éri meg az árát. Ennyiért vegyél inkább magánszemélytől autót. Korrekt kereskedőt én eddig nagyon keveset láttam.
2012. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

PainTech válaszára:


Nem tudom fogtad e, hogy a gyanúsan kevés kilóméterre utaltam ( a többi válaszoló felfogta ).

Példának írtam a motorom, hogy érzeltessem a futásteljesítményt 10 év távlatában.

2012. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jó autónak néz ki. Ha élőben is ilyen szép állapotban van akkor kicsi alkuval vétek lenne kihagyni.


Nekem ilyen volt az 1. autóm! Imádtam. :)

2012. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mélyen tisztelt 10:08!


Miután a 6 éves Chevrolet Spark (0.8) autónkban van 30 e. km, egyáltalán nem irreális, manipulált, visszatekert (és had ne soroljam a többi idiótaságot) járgányról van szó! (Hogy nehogy ezen a "felületen" támadj, rendszeresen van használva, munkahelyre ez az autó visz, Budapestre havonta legalább egyszer, sok esetben jóval többször felvisz Tatabányáról!) A kilométeróra annyit mér, amennyit használták az autót. Az az autó 11 éves és ~70 ezer van benne! Mint már tanácsoltam, a gondolkodás az embereket CSAK előre viheti!

2012. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na és te nagyon kedves 5-ös honnan állapítod meg, hogy ez az autó törve volt? Erre nagyon kíváncsi lennék.

Valószínű, hogy majd a magánszemélyes autó, ami átesett 3 tulajon, 2 óratekerésen, az sokkal jobb lesz!


A km-en csodálkoznék én is, de max mondjuk 150e van benne. Ha autó tényleg olyan szép, amilyennek kell lennie, akkor éri.

2012. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a 67 ezer km vicc benne. Nehezen hiszed, hiszen szép a kocsi ráadásul pont ezzel reklámozzák, de akkor sem igaz. El kell menni, meg kell nézni, és ha komolyan érdekel vidd el állapotfelmérésre saját költségen. A hirdetésben hablatyol valami egy év lehetséges garanciáról is, érdekes lenne tudni, hogy mit takar, mert nem hangzik rosszul. Szerintem a használtautós világban a garancia nagy kincs. :) Egyébként lehet, hogy volt törve, de lehet, hogy szakszerűen javíttatták. Igazából ezt nem neked kell eldöntened, hanem a szervizben megmondják. Ennyi pénzért már jogos elvárás a kulturált, relatíve problémamentes használtautó.
2012. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!