Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi nélkül, hol lehet...

Jogsi nélkül, hol lehet gyakorolni autót vezetni?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen KRESZ parkok nálunk (is)? Mert csak kerékpárosokat találok, az nekem kevés.

Az autóvezetői tanfolyam elkezdése előtt szeretnék gyakorolni, hogy ne legyen idegen az autóvezetés.

Ha már itt tartunk: milyen autóval érdemes kezdeni?

(hozzáteszem, hogy Bp. és környéke jöhet szóba)



2012. nov. 10. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
magánúton, és akármilyen autóval, bár ne legyen egy kibas.zott drága autó nehogy össze törd,
2012. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

első vagyok

*magánterületen

2012. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Hivatalosan csak elzárt magánterületen. Egyébként én anno földutakon gyakoroltam faterral (hivatalosan nem lehetett volna, de kit érdekelt?). Hogy milyen autóval? Hát amilyen van otthon. :D
2012. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
55%

Háát én földes úton gyakoroltam de ott volt a főút mellettünk. :D Mondta apu ne menjek nagyon közel ki a főútra nehogy zsaruk legyenek és elvegyék a jogsiját. :D


Azóta nem is vezettem. :( De nekem a váltás nem megy.. :D

2012. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De teszem azt, ha nekem nincs jogsim, akkor az anyósülésen levőnek kötelezőnek kell lennie? Úgy értem, hogy ő, már gyakorlott autóvezető, aki tanítana engem?
2012. nov. 10. 18:03
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Engem fater elvitt ilyen "gyér forgalmú utak"-ra :D ott gyakoroltam, és mivel volt hozzá érzékem nem is volt annyira feltünő :D De ezt nem ajánlom, mert veszélyes, hogy nekimész valaminek, vagy kiszúrnak és hívják a rendőröket,(volt rá példa) vagy csak véletlen arra járnak a rendőrök és akkor aztán lesz pénzbüntetés és egyebek... Talán valami földúton próbáld, arra úgysem mennek be a kocsijukkal :D Sok sikert :)
2012. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

sajnos teljesen mindegy, hogy ki ül melletted


sőt, még rosszabb ha a melletted ülőnek van jogsija, mert az a jármű tiltott átengedésének számít jogosítvánnyal nem rendelkező részére


amúgy meg menj olyan helyre, ahol nincs forgalom, pl. földút, ott aztán senkit sem érdekel hogy mit csinálsz

2012. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Az előző vagyok:

Ha elkap a rendőr, akkor elveszi a jogsiját annak aki melletted ül(függetlenül attól, hogy mennyire tapasztalt sofőr), és pénzbüntetést kap, és te is kapsz, ráadásul még le sem teheted a jogsit egy ideig.

2012. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ilyen helyekre lenne igény (és kereslet is) - pl. autós KRESZ park, ahova, még jogsi nélkül is lehetne menni?

2012. nov. 10. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

városon biztos lenne rá kereslet, falun, főleg a kissebb helyeken nem, mert a gyerek beül a műszaki nélküli autóba, amit elötte elmagyaráztak neki hogy hogy is működik, aztán csapatja neki az erdőbe...

rutinpályán az oktató meg mikor megkérdi vezettél-e, szépen elmondod, és többet tudsz az autókról mint ő, mert amikor kérdezte okoskodóan hogy mi is az a kuplung, elmondtam neki, meg azt is hogy hogyan cseréljük(ha már otthon szétment a ladába), és innentől nem volt több kérdése

2012. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!