Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A minap láttam a parkolónkban...

A minap láttam a parkolónkban hogy sok autó első kerekei elé egy-egy teli vizesflakont tesznek éjszakára. Állítólag a nyesteket riasztja el, mert meglátja magát megijed és elszalad. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez elég abszurdnak hangzik...
2012. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
:D:D:D:D:D:D:D
2012. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

1. Egy vizes flakonban nem látja senki sem a tükörképét.

2. A nyestek nem lopnak autókat és valószínűleg a kerekeket sem szedik le.


De biztos jót röhögnek rajtad, hogy ezt beszoptad.

2012. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hat szerintem is abszurd. Megkérdeztem pá autóst akik ezt csinálták, mindegyik azt mondta hogy a nyest miatt van kinn a flakon..
2012. nov. 15. 09:09
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves harmas valaszolo!


1 nem szoptam be, nekem is hihetetlen a dolog- nyilván ezért tettem fel ide kerdesnek!


2 a nyest nem autot , felnit lop hanem bemaszik a motorterbe es szetrag mindent!

2012. nov. 15. 09:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint:

Beírtam a google-ba, hogy nyest vizes palack, és több oldalt (inkább fórumot) találtam, ahol ezt ajánlják nyest ellen, de magyarázatot nem találok, hogy miért riasztja el.

2012. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
persze, hogy a nyest miatt ... a dög szétrágja a motortér belső burkolatát, csöveket, vezetékeket, el tudod képzelni milyen szomjas lesz ezekre? ... bort mégsem rakhatnak ki neki, mert az éjszakai tintahalak elinnák előlük
2012. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
elképzelhető hogy a nyest bizalmatlankodik az üveg miatt, ezért elkerüli a kocsidat, de én inkább vmi sprayt vagy nyestriasztót használnék
2012. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én spray-t is meg tablettát is használok, eddig hatásos volt! De ebben a flakonos sztoriban én is kételkedem ;)
2012. nov. 15. 11:35
 10/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Akkor elnézést kérek! Tényleg.
2012. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!