Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán megbuktam és...

Forgalmi vizsgán megbuktam és nem kaptam semmilyen papírt. Ez egy jól van?

Figyelt kérdés
Csak aláírtam, hogy megkedzem a vizsgát, odaadtam a személyit, lakcímkártyát. Miután megbuktam nem kellett aláírnom semmit és nem is adtak semmit, csak mondták, hogy viszlát. Köszi előre is!
2012. nov. 17. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha megbuktattak akkor valamit csak kellene kapnod,meghát ilyenkor köteleznek plussz óraszámokra.de ha megbuktál akkor minek akarsz róla pappírt? :)
2012. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De valami lapot szerintem kellett volna adniuk arról, hogy milyen hibákat vétettem, hány hibapontom lett. Én pedig semmit nem kaptam. Szerinted? :)
2012. nov. 18. 20:54
 3/5 anonim válasza:
Nem kellett volna semmilyen papírt kapnod, viszont a vizsga vègén is alá kellett volna írnod, hogy tudomásul veszed az eredményt. Elsőre megbuktam èn is, nem kaptam papírt. Ha átmész, akkor se kapsz rögtön papírt, pár nap múlva kell érte bemenned a vizsgaközpontba! Egyébként azóta sikerült? :)
2012. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt aláírtam, hogy megrántottak, akkor oké. 14.-én megyek újra. :)
2012. dec. 6. 12:47
 5/5 anonim válasza:
Hajrá! :) Nekem is másodszorra lett meg. :)
2012. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!