Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Renault...

Mi a véleményetek a Renault Twingo2008,2009,2010,2011,2012-es modelljeiről? Pozitív és negatív véleményekre vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
Alacsony lány vagyok(140cm magas. A szüleim autót szeretnének vásárolni nekem. De sajnos olyan autót kell választani ami "kicsi" és van benne ülésmagasság állítás és a műszerfal nem közvetlenül a kormány mögött van hanem középre ki rakva úgymond mint a Reanult Twingo-ban. Van-e esetleg olyan autót ami megfelel a kritériumoknak? Nekem nagyon tetszik az újabb kiadású Twingo mert a műszerfal nem a kormány mögött van és így tökéletesen kilátok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mit gondoltok az autóról.Van-e ehhez hasonló autó még? köszönöm szépen a válaszokat :) 17/L

#autó #Reanult Twingo
2012. dec. 11. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

A Twingo-t egyáltalán nem ajánlom...


Inkább Vw Polo. Ebben van ülésmagasság/kormány állítási lehetőség + sokkal jobb autó mint a twingo.

2012. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan mi az, amiért nem ajánlasz egy Twingot? Ismered a típust? Vagy csak azért, mert Renault?

Ha tetszik, és jól kilátsz belőle, akkor egész nyugodtan vedd meg, ilyen fiatal kis autó teljesen mindegy milyen típus, nem túl bonyolult szerkezet, nem lesz vele gond.


Komolyan 140 centis vagy? :) Imádom az ilyen pici lányokat!

2012. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) a vw-t nem néztük mert apukám szerint nagy autó nekem :) igen 140cm magas vagyok :) már nem fogok nőni :)
2012. dec. 12. 09:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Smart?

Jól ki lehet látni belőle, könnyű vele parkolni stb.


[link]

2012. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt se szeretné apukám mert szerinte nem biztonságos meg nekem se tetszik minden féle képpen 4-5 ülésest szeretnénk :) ilyen kisebb autót szeretnénk mint a twingo viszont apukám nem szeretne de nem tudom miért :|
2012. dec. 12. 12:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó választás, ha ez a bejövős neked. Clio III nem érdekel esetleg? Rettentő magasra fel lehet húzni az ülését, abból biztos kilátnál.
2012. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát ki kell próbálnom, hogy kilátok a kormány mögül :) nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget nagyon kedves volt tőletek :)))
2012. dec. 12. 16:02
 9/13 anonim ***** válasza:

VW LUPO? (ez nem túl nagy)

[link]

2012. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a VW lupot még nem nem próbáltuk de nem rossz ötlet :) köszönöm szépen a válaszokat)
2012. dec. 13. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!