Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik budapesti bevásárlóközp...

Melyik budapesti bevásárlóközpont parkolójában van a legmagasabb hőmérséklet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 18:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Még mindig kocsit akarsz takarítani?!
2012. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mértük le, akárhányszor kérdezed meg.
2012. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Az Ikeában, a Mamutban, a Sugárban, Allée-ben, Arénában lent van a pincében a parkoló és eléggé zárt is, így mindig 20-22 fok körül van a hőmérséklet.
2012. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Harkonnen,

egyszer már volt ez a kérdés, azért kíváncsi a zseni a parkolók hőmérsékletére mert ott akarja kiporszívózni a kocsiját.

Csak hogy képben legyél, ha nem értetted elsőre a kérdés szándékát.

2012. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Van egy idióta haverom,lakótelepen lakik,nincs garázsa,mindig aknafedél fölé áll hogy nagyjából a motor alatt legyen,úgy gondolja ez melegíti a motort télen:)
2012. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Belvárosban lakom, nincs garázs, de szeretném, ha télen is nagyon szép tiszta lenne az autóm. Szerintem semmi baj nincs ezzel.
2012. dec. 19. 19:14
 7/26 anonim ***** válasza:
Van ám olyan mosó ahol van szárítás is. :)
2012. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltam, azok közül egyedül az Aréna ingyenes. Amennyiből odaautózol, kifizeted a parkolástt, annyiból pl. a Liliom utcai garázsban, vagy a Duna Plázában megcsinálják a napi takarítást és olyankor a parkolásért se kell fizetni!
2012. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha nyáron tudod takarítani a kocsit az utcán akkor télen miért nem?!
2012. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mert a belsejét akarom takarítani okosok! Kivül természetesen bármikor tudom mosatni és szoktam is. Imo-ban minden létező programot szoktam kérni. De belül nem tudok vele iylen hidegben 6-7 órákat szarakodni, ahogy szoktam.
2012. dec. 19. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!