Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 as vezérműszí...

Suzuki Swift 1.3 as vezérműszíj csere?

Figyelt kérdés
120 ezer km van benne még nem volt lecserélve, most költöttem rá 100ezer forintot teljes felújítás céljából! Futómű alkatrészek, féltengely, új akksi, téligumiszett! Mivel magyarországi bérből élek nem tudtam többet rákölteni egyből,még cserélni kell a vezérműszíjat illetve a görgőket benne! Meddig lehet még hajtani? Kibírja a jövőhónap végéig míg kicserélem?

2012. dec. 21. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ki.Mondjuk attól is függ hány éves a szíj.De mondjuk 1000km-ert még biztos elmegy.
2012. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem rég vettem át a szüleimtől, nem volt hajtva nagyon az autó 2000-res évjáratú! Kicsit rendbe teszem! Olvastam a vezérléssel nem jó játszani!
2012. dec. 21. 16:36
 3/12 anonim ***** válasza:
következő fizuig biztosan kibírja! Ha idegesít nézesd meg egy szerelővel pl aki majd cseréli, az ingyen van. Amúgy régi tipusú vagy az újabb swift? A régibe nem vészes az ára, újba nem tudom...
2012. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a régebbi típusú! itt egy kép róla:

[link]

2012. dec. 21. 16:39
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez a fajta:

[link]

2012. dec. 21. 16:40
 6/12 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Pont ilyen?Mert ez japán belpiacos.Ha 2000-es évjárat,akkor újabb fajta régi swift :) A szíj nagyon öreg,tényleg minél hamarabb cseréld ki.
2012. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
(1)Na ez a kép már valósabb képet ad.
2012. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen én is néztem h mégsem olyan de ismered gondolom :)
2012. dec. 21. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb cseréltesd ki. Nem mondom hogy otthon cseréld, mert a motort ki kell billenteni a cseréhez. Ha veszel, akkor márkás szíjat vegyél. Nemrég pont egy ilyen Suzukin cseréltünk vezérműszíjat, azon is a gyári volt még. Olyan 100 ezer körül volt az autóban, de a szíj már enyhén repedezett volt, és a görgő csapágya is kotyogott már. Ilyen öreg szíjnál ne nagyon húzasd, és ha az akku véletlenül lemerül nehogy betoljátok, mert félő hogy átugrik a vezérlés.
2012. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Feszítőgörgő + vezérműszíj + vízpumpa ez idáig 27.000-be kerül + még ehhez jön hozzá egy 10.000 Ft-os szerelési díj. Márka szerviznél ennyibe kerül a csere. Vízpumpát ugyan nem mindig szükséges cserélni, de ha eddig nem nyúltál a kocsihoz, talán azt is célszerű volna. A legolcsóbbja is 10-15 ezer forintba kerül.

VISZONT! Ha bemész egy NORMÁLIS autós boltba és te magad veszed meg az alkatrészeket, és egy maszek szerelővel csináltatod meg akkor fele ennyiből kijössz! :D

2012. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!