Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Suzuki Katana robogóm....

Van egy Suzuki Katana robogóm.85-öt ment dombon felfele egy 100 kilós ember alatt, most pedig a 60-at alig akarja az én 80 kilóm alatt egyenes úton. Mi lehet a problémája? (ékszíj, és variátor görgők most lettek kicserélve)

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Kis dugulás a karburátorban, eltömődött kipufogó (bár gondolom szintetikussal használod és emiatt annyira nem valószínű), megkopott gyűrűk/hengerfal...


Mennyit ment a legutóbbi fúrás óta?

2012. dec. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

grögőket ugyanakkorát vettél bele amekkora benne volt?

Variátort milyen volt benne?Milyet vettél bele.

Én valószínűsíthetem hogy görgővel lessz a baj lehet hogy túl nagy van benne vagy túl kicsi

ha túl nagy van benne nehezebben tud felpörögni kevesebb erő lessz benne,viszont ha túl kicsi akkor hallanod kell hogy 60-nál jobban pörög mint azelött mielött kicserélted.

Viszont ha nem ezekkel van a gond akkor lehetnek a következőkkel a hibák amik ilyenkor előszaktak fordulni:piszkos a légszűrőd vagy nedves valami oknál fogva,piszkos karburátortól is lehet nyavajája ,aztán lehet még a problema oka a rossz gyertya is ezt csak is gyertyacserélvel tudod meg én az ngk gyertyáit ajánlom,A porblémát még az is okozhatja hogy a kipufogóba lerakódik a sok korom(ilyenkor ki kell égetni a kipufogót és a karbit is be kell normálisan állítani)

Ha a hengerrel lenne gond akkor annak hangja is lenne szúval nemhinném hogy ezzel volna a baj.

Sok sikert hozzá!

Üdv!

(amúgy nem baj az hogy 60-nál nem tudsz vele többet menni,mert ennél úgysem bírnak többet,mármint megy többet de akkor hamarabb tönkre is megy és akkor egy útszéli szervizes lessz belőled)

2012. dec. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne azzal gond hogy 60-at bír csak azt is nagyon lassan éri el. NGK gyertya van benne most lett cseréve és új a légszűrő is. a Variátor görgők meg 7 grammosak elvileg ilyen kell hozzá.
2012. dec. 26. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Azóta min változtattál rajta, és mennyit ment azóta?

Én kiégetném a kipufogót. Az új légszűrő az gyári vagy tuning?

[link]

Ezzel a módszerrel szépen ki lehet takarítani, csak neked szerintem több ideig kell majd nyomatni bele a lángot, mivel ez a kipufogó nem olyan nyitott mint az mz/simson kipu.

2013. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7gramm az lehet hogy sok neki

gyárilag 5,5 g környékén tesznek bele,annál nagyobbat teszel bele az csak kínzás.Nézz utána mekkora agyári görgő,ezt nem szabad csak úgy találomra beletenni.

2013. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
6,2grammos a gyári 17x12
2014. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!