Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motrot vegyek?

Racz Mario kérdése:

Milyen motrot vegyek?

Figyelt kérdés
Jövőre jön az új jogositvány az A2-es. Most akartam letenni a korlátozottat, ami 25KW-ig volt, de most ezt váltja fel az A2-es ami már 35 KW-ra lesz korlátozva. Eddig ugy gondoltam, hogy a ninja 250-est veszem meg, de igy most már áttértem a ninja 300-asra, ami 29KW(39 Lóerő). Milyen motrok léteznek még ebben a kategóriában ? (30-35KW / 40Lóerő+)

2012. dec. 25. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Motrot azaz :D egy nyelvtankönyvet javaslok inkább.


Egyébként egy Supermoto-t javaslok, azzal mehetsz földúton is.

2012. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírásért, de Szlovákiában élek szlovák környezetben és így néha hibázok emaitt...

Egyébként valamilyen konkrét modellt vártam válaszként(ha lehet sport motort), de azért köszi a választ

2012. dec. 26. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrét márka? Akkor Aprilia...szerintem az egészen korrekt, árban is. Gondolom nincs 10 misid rá...
2012. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tuti metinezel.... Konkrétabban ? Aprilia ... (?) RS 250 már tul sok KW...
2012. dec. 26. 01:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem metinezek :) utálom ezeket a WoW-ot, meg egymást utánzó selejtes MMMMMMMMMMMMMMPORG játékokat...egyik bénább mint a másik.


Na de a témára visszatérve, az Aprilia rengetegféle motort gyárt. Olyat válassz, ami az elképzeléseiddel egyezik. Ha gyorsasági motort akarsz, van olyan is. Ha crossmotort, olyan is akad. És ezen belül is van jópár modell teljesítményügyileg. Szám szerint nem ismerem az összeset, de egész biztosan van magyar honlap, ahol leírják a kínálatot.

És használtan lehetőleg ne vegyél, mert akkor szinte biztos hogy szart fogsz ki.

2012. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!