Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy romolhat el egy biztonság...

Hogy romolhat el egy biztonsági hőkapcsoló egy klímakompresszoron?

Figyelt kérdés
Minden egyéb okot kizárva a hőkapcsoló hibája miatt nem indul az autóm klímakompresszora. Elég munkaigényes hozzáférni. Hogy romolhat el egy ilyen egyszerű cucc? Most, hogy fagy van, van esély, hogy magától megjavul, vagy mindenképp ki kell cserélni?

2012. dec. 26. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármennyire is egyszerű cucc az elromolhat, elég ha elfárad vagy gyártási hiba végett ment tönkre ilyen hamar. Hát tudom hogy elég nehéz hozzáférni egy ilyenhez de szerintem egy szerelővel kellene átnézetni mert lehet hogy mégsem az a fő hibás, mert lehet valami más váltotta ki a meghibásodását.
2012. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kopasz555 ***** válasza:
típushiba kiiktatható mert mikor működébe lépne hogy túl forró a kompresszor már teljesen mindeggy. És honnan tudod hogy az a rossz és nem a mágnestekercs vagy áramot nem kap.Sokan jönnek hozzám hogy elmagyarázzák hogy mi a klíma hibája és hogyan kell megjavítani de nem értem miért nem csinálja meg maga persze aki erre is vállalkozikaz általában több kárt okoz mint hasznot így amit elrontott még azt is ki kell javítanom.
2012. dec. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy éve cseréltettem a kompresszort erre az újra, ami most nem indul el, nem gyakran használjuk, nem hiszem, hogy kb 50-60 üzemóra után akár a kuplunghézag, akár a tekercs elromlana. Áramot kap, kimértem, csak a hőkapcsoló lehet a gond szerintem.
2012. dec. 28. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!