Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha más országban van a bejelen...

Ha más országban van a bejelentett (állandó) lakcímem, letehetem itthon a KRESZ-t?

Figyelt kérdés
megcsinálhatom Magyarországon a jogosítványt?

2013. jan. 2. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

"B" járműkategóriához


1, A tanfolyamra történő jelentkezés feltételei:


egészségi alkalmasság (általában a háziorvos állítja ki, ez egy igazolás arról, hogy alkalmas vagy a vezetésre. )

életkori feltétel: legkorábban 16 és fél éves korodban kezdheted el a tanfolyamot (az előírt életkori határ előtt fél évvel)

előképzettségi feltétel: írni, olvasni tudjál


2, Az elméleti vizsgára bocsátás feltételei:


életkori feltétel: legkorábban a 17. születésnapod előtt három hónappal vizsgázhatsz.

a tanfolyam elméleti részét igazoltan elvégezted. (tanfolyami kötelezettség, amelyet az autósiskola igazol)


3, A gyakorlati vizsgára bocsátás feltételei:


életkori feltétel: legkorábban a 17. születésnapodon tehetsz gyakorlati vizsgát

valamennyi elméleti tantárgyból sikeresen levizsgáztál

a vizsgatárgyakhoz kapcsolódó gyakorlati részt gyakorlati részt igazoltan elvégezted

2013. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor most ez mit jelent? Hogy letehetem?
2013. jan. 2. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Most kezdem megérteni, hogy valójában mire is gondolnak, mit jelenthet az, mikor a PISA felmérés szövegértésben mért csökkenő pontjairól beszélnek.
2013. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Akkor most ez mit jelent? Hogy letehetem?"



Megfelelsz a fentebb leírtakhoz? Az aztán k.rvára mindegy, hogy hova vagy bejelentve!

2013. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!