Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata az...

Zsolt75 kérdése:

Van valakinek tapasztalata az alábbi gumiabronccsal? Continental Contiwinter contact 185/65 R15

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 19:33
 1/4 anonim válasza:

Pontosan melyik típusra gondoltál?

Tavaly vettem TS830-as típusút, G Astrára, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tavaly 32e km-ert tettem beléjük, 3-3,2mm a kopás. Zajosabb, mint egy nyári (ez normális) fogyasztásban a Michelin Energy Saver-hez viszonyítva nagyjából fél literrel eszik többet az autó (6-6,1 helyett 6,4-6,5 az átlag, computeres). Kanyarban nagyon jól tart, még nyálkás úton is. A kocsibejáró egy 28m hosszú domb, és hóban sem okoz gondot felmenni. Volt már olyan gumim, ami rendszeresen megcsúszott.

Persze ennek is vannak határai, de véleményem szerint ez az eddigi legjobb téli abroncs, amiket próbáltam. Volt már Dunlop, Pirelli, Kleber, Sava és Goodyear téligumim; ezen az autón dunlop volt előtte.

Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És a méret is majdnem ugyanaz, 185/60 R15. Az előző voltam
2013. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a T790 van az autón. Nem én vásároltam rá, hozzá adták, de a Goodyear Ultragrip-hez képest, ami a másik autónkon van ez sokkal rosszabbnak tűnik.
2013. jan. 9. 08:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. A TS 8xx -re tényleg jókat írnak a tesztek is, a TS790-ről nemigen találtam semmit, a tapasztalatom meg nem túl jó. 1 éve van nálunk az autó, hóba csak most próbáltam először....


Lehet le fogom cserélni, mert a nejem autója ez tulajdonképpen, de időnként én is használom, nem szeretném ha baleset lenne ebből. Mint írtam is az enyémen Goodyear Ultragrip van, az klasszisokkal jobban tapad, ezért is lepett meg ez. Egyébként jó , hogy írod mert G Astrán van nekünk is , így a menettulajdonságok azonosak. A másik autónk Vectra, az azért másabb egy kicsit sok mindenben .

2013. jan. 9. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!