Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megeri az arat...

Szerintetek megeri az arat egy fullos kb 17millios uj VW Passat ALLTRACK:DSG,4MOTION,2. 0 (170Le) BMT AUTO?

Figyelt kérdés
bor ules, segedprogramok, okos fenyszoro, savtarto, beparkol magatol, navi, ulesfutes
2013. jan. 12. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon magas az ára. Nem éri meg. Nézd meg mit lehet ennyiért kapni. Szintén vadi újat:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval szerinted megéri???

2013. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De tessék itt van még ez is


[link]


A VW amúgy is arról híres, hogy nagyon erősen túl vannak árazva az autói.

2013. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megéri, csak ebből én már 1, max 2 éves Audi A6 Allroad Quattró vennék, 3.0 TDI motorral :)
2013. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
innen ami jo lenne a volvo xc70, a tobbi tul nagy, kombit szeretnek osszkerekkel, es egy premium autonal a koltseg is premuim, gondolok infiniti mercedes, mitsukat nem szeretem sem a toyotat
2013. jan. 12. 15:45
 5/7 A kérdező kommentje:
az a6 allroad az jo lenne elsore ne is arra gondoltam de nekem az uj model jon be es olyat nem kapok ennyiert meg alig hasznaltan sem (max 40.000km es jol felszerelt, meg aztan a koltseg utana, a 3.0 literes motor sokat ker, meg adozas, karban tartas )a vw ezert lenne egyszerubb, de a quatro verhetetlen, esetleg mercedes G lehet ennyiert kapni?
2013. jan. 12. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajnálni tudom, aki ennyi pénzt ad egy szaros Passatért.
2013. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

VW 17 millióért ??? :D Mond te amúgy jól vagy , ennyiért már egy pár éves Porshce-t vennék vagy egy fasza BMW-t :D:D

Ha akarod vedd meg , de azon ne csodálkozz , hogy senki nem fogja megnézni az utcán , mert ez akkor is csak egy VW , ez nagyon nem az a kategória , amire 17 milliót kellene költeni , arról nem is beszélve , hogy kinézetre és ár/érték arányra kb. a béka se**e alatt van , de ez nyilván csak az én véleményem :D .. (atyaisten)

2013. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!