Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire költséges egy Audi...

Bence21 kérdése:

Mennyire költséges egy Audi A3 (1999) fenntartása? Milyen típushibái vannak (már ha vannak)? Alkatrészárak milyenek? Illetve A3 vagy Golf 4?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

heló!

az A3-ról túl sokat nem tudok, nagy VW fanatic vagyok ám mégis a kettő közül inkább az Audit ajánlanám. a Golf IV a széria fekete báránya. nagyon ki kell fogni, hogy ne legyen vele bajod. úgyhogy ha ez a két opció van akkor inkább az Audi.

remélem segítettem.

Üdvw: G

2013. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Üdv. Nem csak ez a 2 opció van de nem tudok dönteni. 900e a keretem rá, havernak is A3 van és mondta h az alkatrészek nem drágábbak mint a Golfhoz. Emiatt gondoltam h Audit inkább.
2013. jan. 15. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiben megegyezik a Golf az A3-éval abban egyeznek az árak, a többi cucci, ami egyedi az persze drágább az A3-ban. De azért talán ki lehet bírni.
2013. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-mire használnád a kocsit? (rövid-hosszú út, pálya, stb)

-egymagadnak akarod, családi autónak vagy pakolósnak?

-benzin vagy diesel motorosat szeretnél? (esetleg mindegy)

írj pár dolgot az elképzeléseidről, mi az amit mindenképp tudjon, mi az ami nem fontos, stb.

hátha tudok neked okosat mondani ;)

2013. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Üdv. Elsősorban városba használom de a munkahelyem 35km-e van szóval 2naponta olyan 70 km. Az mind1 h dízel vagy benzin csak attól félek h ilyen árba a dízelek már sokat futottak. 22 éves vagyok nem családos:)
2013. jan. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!