Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz hogy a megváltoztatott...

Az igaz hogy a megváltoztatott 16-éves segédmotor jogosítvány korhatárt visszaváltoztatták 14-évre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
fordítva, 14 évről emelték 16 évre
2013. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az oktatótol azt hallotam hogy visszaváltoztatták 14 évre újra
2013. jan. 22. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Na akkor helyesbítek.

Nem változtattak semmit se, se oda se vissza se.


[link]

325. oldal. És ez hivatalos forrás.

Valamint ez már tavaly is megvolt , akkor is el volt már döntve hogy nem lesz amikor elkezdték híresztelni hogy lesz. Csak jó üzlet volt ez egyeseknek(főleg az oktatóknak) Most meg valamivel tömni kell a mazsolák fejét hogy így meg úgy változott meg nem fogadták el. Ahelyett hogy beismernék hogy ők voltak hülyék és nem tájékozódtak hivatalos forrásból...

2013. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de akkor a hiradokon, ujságokban, rengeteg honlapon, miért lehetett olvasni/hallani, hogy fölvitték 16-ra???
2013. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló te egy hülye barom vagy nem tudom te honnan veszed ezt , én kedden voltam egy autós iskolába és ott mondták hogy megváltoztatták 16 évre majd egy hét múlva vissza vitték 14 évre !!!!
2013. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"én kedden voltam egy autós iskolába és ott mondták hogy megváltoztatták 16 évre majd egy hét múlva vissza vitték 14 évre !!!!"


Persze, ezt mondják mindenhol ahelyett hogy beismernék hogy hazudtak.

De ez nem igaz mert nem is vitték fel 16-ra...

2013. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lényegében igen . Csak sokan mondják még hogy nem lehet le tenni mert ők jobban tudják .
2013. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!