Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri 110 ezerért...

Szerintetek megéri 110 ezerért az az 1985-ös II-es Golf?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most álltam munkába arra kellene egy autó.

Semmi villogás, olcsón, itthonról munkába és haza!!

Fogyasztása érdekelne még!!!

Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 25. 07:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2013. jan. 25. 07:19
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha minden pénzed erre akarod költeni, akkor nosza... de nem ajánlom.
2013. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Meg. Bár nem tudni mi a hibája,elég öreg már,de 110 ezerért ilyet kapni.. Fogyasztása sajnos nem a legjobb.
2013. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem látom,hogy benzin v diesel. Szerintem benzin.Azt csak saccolni tudom 8-9lHa diesel akkor 5l. Elég jól néz ki,de közelröl látni a rothadásait. Az alkatrész fillérek hozzá.A bontóban 100% -ig minden.Arra jó. Szinte ingyen van! Anno több ilyen Golfom volt! Most pl a munkás autóm 1 corsa 1,7d B 99" A 2-éves BMW-m mellett.
2013. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

szerintem gyanusan olcsó.

A golfok eleve mindig drágábbak szoktak lenni, mint a hasonló állapotú, kategóriájú, egyéb márkájú autók.

Ez még gyanusabbá teszi.

Én ennyi pénzért más kategóriában keresgélnék. Pl. vw polo, 4t wartburg, esetleg 4t trabi, stb. Igaz, hogy nem a technika csúcsai, de ennyi pénzért ki lehet fogni egy nagyon jó állapotú wareszt, amivel kevesebb bajod lesz, mint az olcsón megvett, de 354122 rejtett hibát hordozó golf..

2013. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
8-9 lityit eszik ez? meglepetés számomra..
2013. jan. 25. 08:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy 8-at .Mint írtam saccolom. De egy ilyen öreg ,lehett,hogy kopott benzines motor szivja az anyagot az tuti.A nejem VW polo 1,4 3évas 20,000-km eszik 7l-ert.
2013. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
5_ös .27-éves autónál ,mért lényeges,hogy Golf v POLO. Holott rengeteg alkatrésze ugyan az,és még lehet,hogy a motor is ugyanaz. A Wartburghoz v Trabanthoz hol vesz alkatrészt? Melyik 19 éves ül be azokba a rétvakba. Régen is csak az igénytelen vette meg. Inkább vettem volna a helyében öregebb Ladát. Mindig is a legutolsó autóknak tartották azokat.
2013. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt 1985-ös Golfom 1,6 TD,kiváló autó volt keveset fogyasztott ráadásul gázolajhoz akkor olcsón lehetett hozzájutni kamionosoktól.

Azért váltam meg tőle mert nagyon drágák voltak akkor az alkatrészek hozzá/15 évvel ezelőtt/amúgy elnyűhetetlen volt.

12 évvel ezelőtt adtam el,de a múltkor találkoztam "vele".,még most is megy!

2013. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
5-ös vagyok. Hogy melyik 19 éves venne szivesen trabantot, vagy wartburgot? A legtöbb! Amikor első autót választottam, egyáltalán nem az vezérelt, hogy azzal a kocsival majd mekkora csajozós macsó leszek, hanem az, hogy megbízható legyen, és a kevés pénzemből fenn tudjam tartani. Ha gazdag apuci egyetlen kisfia lettem volna, akkor lehet hogy adtam volna a dizájnra, meg metálfényre, sport kipufogóra... Egyébként mivel a wartburg is vw motoros, kapsz hozzá alkatrészt. Egyéb alkatrészeket is simán lehet kapni...
2013. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!