Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné golf 5 ösömet lecserél...

Megérné golf 5 ösömet lecserélni egy fiat grande puntora? Vhogy jobban vonz az olasz szellemiség.

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Figyu 1 fiatalnak Golf5 = királyság, Puntó = hányinger
2013. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez milyen baromság, hogy Golf királyság Punto hányinger? Szerintem fordítva.


Egyébként Golf 5-öt Puntóra nem éri meg lecserélni, mert egyel kisebb kategória.

Viszont egy öregebb Golf 5-öt egy fiatalabb Fiat Bravora alig több pénzért bármikor okés.

2013. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha neked ez tetszik akkor cseréld de én egy 5-ös golfot egy puntora de semmilyen fiat-ra nem cserélném le
2013. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A golf hiába golf, az 5-ös egy eléggé elrontott széria lett. A fiat viszont fiat. Olasz. Fenntartásokkal ülnék bele. Vagyis tökmindegy.
2013. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés, hogy melyik autó a "semmilyen" akkor egyértelműen a Golf. Na az egy tipikus unalmas, sznob, semmilyen autó. A Punto lehet, hogy rosszabb autó, de a "semmilyen" nem mondható el róla.
2013. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Golf az mindig is az unalmas autózás A-ból B-be eljutok megtestesítője volt, persze jó drágán. Nagy élményt ne várj tőle. Kívülről tök, átlag, a belseje hányás. Mint egy alap Fabiának kb.

Nekem volt Grandém, és új Bravóm is. Munkatársamnak pedig próbáltam az 5-ös Golfját. Össze se lehet hasonlítani sem kinézetben, sem vezetési élményben őket.

A új Fiatok hiába olcsóbbak, azért van stílusuk, kiállásuk.

Nekem a Golfról mindig az átlag, a tömeg, a lakótelepi plebsz jut az eszembe

2013. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Én nem tenném,mert úgymond szebb!

Futómű, motor, teljesen más.

Inkább ülök egy "szürke" golfban, mint egy problémás fiatban.

2013. jan. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt sose Fiatom, de inkább az, mint egy Golf. Most ne a Puntot hasonlítsuk akkor, hanem a Bravot. Évekkel fiatalabb, sokkal szebbet, jobbat kapsz ugyanannyi pénzért, mint Golfból. És legalább stílusod lesz. Az, hogy problémás az meg egy régi sztereotípia.
2013. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!