Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb motor? Honda XR 125 vagy Yamaha XT 125?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a Hondát pártolom, de csak, mert eddig Yamahám nem volt. De mindenhol mindkét márkáról azt hallani, hogy megbízható, szóval az a jobb, amelyik tetszik. Tudtommal mindkettőt karbis, léghűtéses, egyhengeres, elnyűhetetlen kőtömb hajtja, szóval hasonlók :)
2013. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
XT,nekem 2006os van ,szerintem szebb,több van belőle,ha esetleg alkatrész kell van hozzá bőven, az xr-ből úgytudom nem is készült supermoto, nekem supermotoszettel van, és 2,5literes fogyasztással elmegy,125 a vége, kényelmes,finom váltóval, nekem személyszerint munkába járáshoz tökéletes,és pofás kis motor,persze mindenki a saját lóvát dicséri:)))
2013. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Szép és jó az XT, de erősen kétlem, hogy 125-öt mentél vele. Ha mégis, akkor piszkosan nagyot csal a sebességmérőd...


[link]

Azt állítja az ipse, hogy 112-t megy neki. Ha nem behajolva mérte, és te behajolva, még akkor is felső hangon max 120.


[link]

hegynek hátszéllel 114-et ír


[link]

szintén 114 lejtőn lefele


[link]

112-115.


Nincs miről beszélni, a 125 sok. De ez a motor nem is arra van. Inkább egy megbízható, mindennapi használatra elegendő utitárs :)


Itt van még pár hétköznapi fiatal által írt teszt teszt:

[link]


[link]


még ajánlanám, hogy a CBF 125-nek nézz utána. Igazán jó kis motor, tapasztalatból mondom :) 125-öt ugyan nem megy, óra szerint 121 volt nekem a vége dobozzal, kis hátszéllel sík úton. Kicsivel nyomatékosabb az XT-nél :)


[link]


[link]

Ez a két teszt XR

2013. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nekem az xr-tetszik a legjobban, de a cbf-se rossz csak az a gond hogy nem lehet offroadozni vele.
2013. febr. 5. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
De cserébe aszfalton sokkal jobb vele menni :) azért annyira ne éld ele maad az off-roadozásba az XR-rel se... Nem arra van, de elmegy terepen is.
2013. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!