Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót szeretnék venni, kb...

Robogót szeretnék venni, kb max 100e-ért 50 ccmig. Első lenne kezdő motorosnak. Mit ajánlotok mire érdemes figyelni? Munkába járáshoz kéne főként.

Figyelt kérdés

Ismerősöm szerint yamaha a legjobb kistestű, illetve hondát ajánl. tényleg így van? Mire kell figyelni és milyet érdemes venni, hogy sokáig kiszolgáljon? ékszíj vagy lánchajtás, hogyan kapja benzint injektoron vagy csap, stb?

Előre is köszi a válaszokat!



#motor #robogó #robogó kezdőknek
2013. febr. 6. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb 50-es kistestű robogóban egy olyan egyszerű kétütemű motor van, mint egy faék. Karburátoros, elektromos gyújtás és szívócső vákuum által vezérelt nyitású benzincsap, ékszíjhajtás, nincs lánc. Robogóból Nem a japánok csinálták a legjobbat. Az olasz Minarelli blokkos robogók híresen elnyűhetetlenek és egész olcsó hozzájuk az alkatrész.
2013. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsoldos Marcell válasza:
A Piaggio-k is olaszok, olcsóbbak és ugyanolyan megbízhatóak. Én is kezdő vagyok, nekem egy Piaggio Sfera-m van, 70.000 - ért vettem, vezetett szervízkönyve volt és új dolog is nem kevés van benne.
2013. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, szóval nem márkafüggő, de valami nagyobb testű kéne h 190 magasan is elférjek rajt :)
2013. febr. 7. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Old sr van ennyiért, :) nagyon jó gépek :)
2013. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 waland ***** válasza:
A Minarelli blokk japán olasz közös fejlesztés, és nagyon megbízható. A másik nagyon megbízható márka pedig a Piaggio. Ennyi pénzből vehetsz régebbi Aprilia SR-eket, ha sportos gépeket akarsz, rengeteg kisebb testű Yamahát (Jobb jogok), és közepes méretű gépeket, amilyen a Malaguti Centro, Piaggio Free. Nagyobbakat, mint a Liberty, és a Scarabeo ennyiért már nem vennék, annak a reális ára 120-180 közt van, alatta gyanús. Esetleg, ha szerencséd van kifoghatsz egy jó BVS-t is. Neked szerintem, ha a kinézet nem annyira lényeg, akkor a Centro vagy a Free lenne a legjobb. Amit kerülj ennyiért: már írtam a két nagyrobogót, az Aeroxokat, újabb SR-eket, F15-ös Malagutit, és úgy általában mindent, amiből ennyiért csak egy-kettő van, egy 30-assal többért meg hegyekben állnak.
2013. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Üdv! Ha gondolod van egy sportrobogóm eladó. Italjet formula 50. 120000 az ára, megbízható nagytestű a 190 centiddel sem fogsz úgy kinézni mint "majom a köszörűkövön" 50 ccm-es de elég jól megy és nem is fogyaszt sokat :) Ha érdekel írj privit!
2013. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!