Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,7 DTI G astram van, aminek...

1,7 DTI G astram van, aminek parasodik az ablaka. Mi okozhatja? Mit tegyek a jelenseg eltunteteseert?

Figyelt kérdés

A muszerfalben elhelyezett futotest at volt nezve, nem enged sehol! Pollenszuro volt benne szerelve, szenszalast tetunk bele. Igazabol idojarastol fuggoen, de parasodik. Tobbe-kevesbe zavaroan. Mas autoknal nincs ilyesmi. Mit tehetek -ha egyaltalan tehetek valamit- a jelenseg elbucsuztatasaert? Amig nem csereltem pollenszurot, most telen vot olyan , hogy a szelvedorol belulrol csopogot a viz... Csere utan ezt nem csinalja (meg eddig). De van para!



KOSZONOM A SEGITSEGET ELORE IS!!!



2013. febr. 8. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom a párásodás mértékét, de télen mindegyiknek párásodik induláskor az ablaka. A belső levegőkeringetés legyen kikapcsolva, és lehet hogy a lábrésznél nedves a kárpit. Egy melegebb napon próbáld meg kiszárítani a kocsi belsejét ha nedves valahol.
2013. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szántóvető ***** válasza:
állítsd rá a klímát,egyből leszárad.lehet kapni párásodásgátló folyadékot,ezzel kell bekenni az ablakokat és nem fog párásodni.
2013. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nedves az auto belseje, ha be is van kapcsolva a belso levego forgatasa, ha a szelvedore iranyitom a ventilator alta generalt legfuvatot, akkor automatikusan kikapcsol a belso levego keringteto! Most neztem szuroket konkretan az UNIX webodalan, s ott latom, hogy letezik ehez az " Szárító szűrő " [link]
2013. febr. 8. 08:46
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves szántóvető válaszoló.

Telen, mikro fagyfont koruli a homerseklet, nem szivesen nezek ra a legkondira sem! Amugy en ugy tudom, hogy a legkondi 5 fokot kuld az utasterbe, ha ez igy van, akkor nem nagy hasznat vennem +2 es +5 fok kozott. Viszont az aparasodas gatlo folyadek az ablakokra erdekelne. Koszonom, utana fogok nezni...

2013. febr. 8. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig szokták a klímával lefújatni az ablakot, mert az szárazabb levegőt fúj. És néha nemárt megjáratni sem a klímát.
2013. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szántóvető ***** válasza:
5-ös válaszolóval egyetértek :)
2013. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ertem a lenyeget... De ha megyek egy 300 km-es utra s akkor is parasodik az ablak, hiaba le-le engedem az ablakot... hiaba fuvatom a kiti meleg es/vagy hideg levegot az ablakra. Sec-perc, s ismet paras. Uj, s elegge jofajta pollenszurovel. Nyaron is van ra eset ha huvosebb van, s nem feltetlen esoben. Pl. egy Vw Passatban szinte semmi parasodas nem eszlelheto ugyan abban az idoben, s utasok szamaval. Ez kisse erdekes szamomra, mert elegge rendszeresen tisztittatom az auto belsejet automosodaban, ahol egyertelmuen alkoholos ablaktisztitoval tisztitjak az abalkokat.
2013. febr. 8. 10:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Valahol vizes a kocsi belseje, csak meg kell találni hogy hol. A pára nem csak úgy magától lesz.
2013. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól mondja! fel kell hajtani a szőnyeget, mert ha az alatta lévő szigetelőanyag vizes valamitől, az folyamatosan nyomja a párát és magától sosem szárad ki. Természetesen, ha vizes, meg kell keresni a forrást!
2013. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Át kell állítani a belső levegő keringtetését úgy hogy kintről fújja be a friss levegőt nekem bevált persze a fűtést hagyd rajta mert akkor igen hideg lesz a kocsiban télen :)))
2013. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!