Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nézegettem a renault megane...

Nézegettem a renault megane II kocsikat találtam egy két jó vételt csak egyet nem tudok az 1,4 es és az 1,6 os benzines motor között mennyi lehet a fogyasztás különbség?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom hogy nekünk classic van 2000 res évjárat 1,4 16V motorral nem olyan rossz a fogyasztása. Hogy érdemes e az 1,6 ost venni?
2013. febr. 8. 15:33
 1/6 szántóvető ***** válasza:

nézd meg évjárat szerint.

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsolt75 ***** válasza:

Fogyasztásba nem több egy 1.6 -os se. Azért mert az 1.4 -est sokkal jobban kell pörgetned és kisebb a nyomatéka is.

Én a helyedbe 1.6-ot vennék

2013. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen ez igaz lehet lóerőben is 12 lóval több az 1,6 os
2013. febr. 9. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se vedd meg a renault szar autó. Am 1.6 ha már ilyen nívós márkát választasz .
2013. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na úgy látom álltalánosító vagy nekünk is renaultunk van 12 éves és semmi baja
2013. febr. 16. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah, ez a negatív kisugárzás mert sokan megvették a diesel renaultokat nem jött be nekik és gyorsan megosztották mindenkivel milyen szar. A dieseljére kell költeni azt aláhúzom, a benzinesekkel nem kell annyira pénzt fordítani. Nekünk egy 1.4 16V RN van, alap dolgokon kívül egy ablakemlelő csere volt. Hozzávetőlegesen jegyzem meg hogy E90 320D-re egy kedves ismerősöm 1.5 millió forintot költött, mivel turbó és egy finomság cserére szorult, szóval nem kell itt a negatív kritika ha nem ismered a márkát.
2013. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!